• Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 5 - 15 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľný relaxačný pobyt v kraji Liptov

Hotel Jánošík **** nájdete v centre Liptovského Mikuláša. Hotel ponúka ubytovanie v štýlovo zariadených a farebne zladených izbách s originálne riešenými dekoráciami, TV, minibarom, internetovým pripojením a ďalším vybavením, ktoré zodpovedá štandardu štyroch hviezdičiek. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s fénom.

V štýlovo zariadenej reštaurácii hotela sú podávané pokrmy slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Súčasťou hotelovej haly je aj Lobby bar, ktorý ponúka bohatý výber káv, miešaných nápojov aj cukrárskych dobrôt.


Hotel sa teší veľmi dobrému hodnoteniu na serveri Booking.com. Cestovatelia mieriaci do Liptovského Mikuláša ho označili za jedno z najlepších ubytovaní v tejto destinácii.


Odpočívajte vo wellness

Súčasťou hotela je wellness centrum, v ktorom môžete relaxovať - k dispozícii je tu saunový svet s fínskou, parnou, bylinkovou a infra saunou, ďalej relaxačný bazén s protiprúdom, tepidárium a vírivka. Objednať si môžete aj masáž. Bližšie informácie k prevádzkovej dobe wellness centra nájdete na stránkach hotela.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jakub R.)

Úplne mega, úroveň ako sa patrí.. Je pravda, že hotel je situovaný v hlucnejsej časti, no zavretim okien sa to dá napraviť, taktiež by som ocenil, trošku kvalitnejší džúsik na raňajkách, pretože tam ten co ponúkate je katastrofa. Inak sme nadmieru spokojní.

Vynikajúce (Ludmila K.)

V hotelu Jánošík jsme již po třetí a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Cítíme se jako doma. Pokoje čisté, bílé povlečení na postelích s malým polštářkem navíc, což velmi ceníme. Personál od recepce, pokojské příjemné, ochotný. V restauraci snídaně bohaté a pozorný personál. My jsme jeli hlavně na termály - Bešenová, Lůčky, Tatralandia a tentokráte jsme Wellness nevyužili.

Vynikajúce (Silvia E.)

Vše bylo v pořádku, byli jsme moc spokojeni. Snídaně super! Personál ochotný. Děkujeme.