• Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 5 - 15 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Nezabudnuteľný relaxačný pobyt v kraji Liptov

Hotel Jánošík **** nájdete v centre Liptovského Mikuláša. Hotel ponúka ubytovanie v štýlovo zariadených a farebne zladených izbách s originálne riešenými dekoráciami, TV, minibarom, internetovým pripojením a ďalším vybavením, ktoré zodpovedá štandardu štyroch hviezdičiek. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s fénom.

V štýlovo zariadenej reštaurácii hotela sú podávané pokrmy slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. Súčasťou hotelovej haly je aj Lobby bar, ktorý ponúka bohatý výber káv, miešaných nápojov aj cukrárskych dobrôt.


Hotel sa teší veľmi dobrému hodnoteniu na serveri Booking.com. Cestovatelia mieriaci do Liptovského Mikuláša ho označili za jedno z najlepších ubytovaní v tejto destinácii.


Odpočívajte vo wellness

Súčasťou hotela je wellness centrum, v ktorom môžete relaxovať - k dispozícii je tu saunový svet s fínskou, parnou, bylinkovou a infra saunou, ďalej relaxačný bazén s protiprúdom, tepidárium a vírivka. Objednať si môžete aj masáž. Bližšie informácie k prevádzkovej dobe wellness centra nájdete na stránkach hotela.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Štefan K.)

Súčasťou nášho pobytu bola i účasť na svadobnej hostine v hoteli Jánošík. Boli sme veľmi spokojní s ubytovaním, gastronómiou a predovšetkým s personálom hotela. Vysoko hodnotíme ich odbornú pripravenosť a starostlivosť o klientov.

Vynikajúce (Tomáš H.)

Jako prodloužený víkendu naprosto skvělé. Velký a dobře zajištěný Wellness. Strava byla naprosto výborná.

Vynikajúce (Irena K.)

Veľmi príjemné prostredie, chutná strava a profesionálny prístup personálu. Vrelo odporúčam! Určite sa tam s rodinou ešte vrátime :)