Užite si prírodu aj oddych v Jánskej doline v komfortnom Penzióne Limba ***. Okolie je plné termálov a obľúbených výletných cieľov, do aquaparku Tatralandia to budete mať iba 14 km. Ubytovaní budete v komfortných izbách s televíziou a WiFi pripojením, pochutnáte si na raňajkách formou bufetu a zabavíte sa pri futbale, biliarde či stolnom tenise. Dieťa do 14 rokov má navyše ubytovanie a stravu za výhodnú cenu.

O ubytovaní

Penzión Limba *** je útulné ubytovanie v srdci Nízkych Tatier, priamo v Jánskej Doline. Krásnu dovolenku tu strávite s rodinou aj s priateľmi. V okolí je veľa turistických trás vedúcich k dominantám Národného parku Nízke Tatry: vrcholy Ďumbier (17 km) a Chopok (19 km), Demänovský kras (16 km) či Vrbické pleso (19 km). Prekrásne panoramatické výhľady sú z blízkej vyhliadky nad Liptovským Jánom (4 km) a z vrcholu Poludnica (5 km).

Neďaleko hotela nájdete termálne kúpalisko (2 km), prípadne sa môžete vydať do aquaparku Tatralandia (16 km). Nízke Tatry ponúkajú ideálne podmienky pre zimné športy. Leží tu najväčšie lyžiarske stredisko na Slovensku Jasná Chopok (25 km) či ski areály Žiarce (12 km) a Opalisko (11 km). Obľúbenými turistickými cieľmi sú bobová dráha Pavčina Lehota (18 km) a Liptovský Hrádok (8 km).

Kde budete spať?

Penzión ponúka ubytovanie v komfortných dvoj, troj a štvorlôžkových izbách vybavených LCD TV, WiFi pripojením a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Časť izieb má navyše aj balkón s výhľadom na okolitú prírodu Nízkych Tatier.

Na čom si pochutnáte?

K spoločným priestorom patrí recepcia, reštaurácia a bar. V reštaurácii sa podávajú raňajky, obedy aj večere. Varí sa domáca kuchyňa, takže si počas vášho pobytu poriadne pochutíte. Niečo dobré si môžete pripraviť aj vonku, kde je vám k dispozícii ohnisko.

Niečo naviac

Zabavíte sa počas biliardu, stolného tenisu či futbalu.

Penzión Limba ***

Penzión Limba ***

Jánska Dolina 2070/280 , Liptovský Ján
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
LIMBA LIPTOV s.r.o. IČ: 48286346


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,1 km
Zastávka
1,1 km
Aquapark
15,3 km
Zjazdovka
11 km
Bežkovanie
11 km

Tipy na výlet

Nízke Tatry

Nízke Tatry Tip na výlet

Nízke Tatry ponúkajú perfektné zázemie, podmienky na turistiku, lyžovanie a kúpanie. Centrom národného parku je Demänovská dolina, ktorá je stredom tunajšieho turistického ruchu. V Tatrách sa dajú podnikať skvelé túry, stačí si len vybrať trasu alebo cyklotrasu. Medzi najobľúbenejšie ciele výletu patrí Liptovská Mara, Jánská Dolina, turisticky najobľúbenejšia hora Chopok a najvyšší vrch Ďumbier. Výstup na Ďumbier je fyzicky namáhavý, ale zvládnete ho aj počas jedného dňa. Skvelou trasou je prechod od Chopka k Čertovici, ponúkne vám totiž úžasný výhľad do okolitých dolín.

Viac informácií
Chopok
Chopok
Ďumbier
Ďumbier
Demänovská ľadová jaskyňa
Demänovská ľadová jaskyňa