Dovolenka v Poľsku, ktorá vás pozitívne prekvapí! Legnica je pekné historické mesto, kde možno stráviť veľmi príjemný pobyt. Užite si tu neobmedzené wellness a fitness, výbornú polpenziu po celú dobu pobytu a bezprostrednú blízkosť všetkých pamiatok.

O ubytovaní

Hotel Qubus Legnica **** nájdete v nepríliš známom, ale o to malebnejšom poľskom historickom meste Legnica. Objavte krásy poľských dejín a navštívte napríklad Piastowski kráľovský zámok (500 m), Katedrálu svätých apoštolov Petra a Pavla (750 m), múzeum (850 m), výnimočnú budovu hlavnej pošty (900 m), či Kostol Najsvätejšej Trojice. Deti budú nadšené z výletu do mini zoo Palmiarnia (1,3 km). Na príjemnú prechádzku sa vydajte do mestského parku (1,6 km), ktorý vznikol už v druhej polovici 19. storočia. Do mesta Vratislav (65 km) vyrazte nielen na mnohých pamiatkami, ale i napríklad za vyhlásenými vianočnými trhmi.

Kde budete spať?

Vo svojej komfortnej dvojlôžkovej izbe sa budete cítiť ako v bavlnke. Nájdete v nej satelitnú TV, WiFi pripojenie, telefón, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom. Každá izba je navyše bezbariérová, ponúka výhľad do ulice a je tu možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Priestranná klimatizovaná reštaurácia vám ponúkne výborné medzinárodné pokrmy z každého kúta sveta. Ráno si vychutnáte naozaj bohaté raňajky vo forme bufetu. Vyberať môžete z viac ako 100 čerstvých produktov, ako sú regionálne údeniny, syry, šaláty a teplé pokrmy. Nájdete tu tiež lobby bar a írsku krčmu.

Kde budete relaxovať?

Pre hostí je tu k dispozícii hotelové kúpeľné a wellness centrum so saunou, vírivkou a posilňovňou.

Qubus Hotel Legnica ****

Qubus Hotel Legnica ****

Skarbowa 2 , Legnica
Poľsko

+48 768 662 100

legnica@qubushotel.com

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 9 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Jelenia Góra

Jelenia GóraTip na výlet

Tvrdenie, že Jelenia Góra si toho veľa pamätá, nevystihuje tak úplne ako starobylé je toto mesto. Jeho založenie sa podľa legiend datuje do začiatku 12. storočia a je pripisované Bolesławowi Krzywoustemu. Návštevníkov spravidla okúzľuje historickým centrom a množstvom architektonických pamiatok. Jelenia Góra je skvelá aj ako centrum, z ktorého budete podnikať výlety do okolia. Z mesta sa môžete vydať na túry do všetkých svetových strán. Hrady, zámky, zrúcaniny, technické aj prírodné zaujímavosti, jaskyne, to všetko čaká na vašu návštevu.

Viac informácií
Park Wodny Aqua Zdroj
Park Wodny Aqua Zdroj
Lehnice
Lehnice
Wałbrzych
Wałbrzych