Dovolenka v Poľsku, ktorá vás pozitívne prekvapí! Legnica je pekné historické mesto, kde možno stráviť veľmi príjemný pobyt. Užite si tu neobmedzené wellness a fitness, výbornú polpenziu po celú dobu pobytu a bezprostrednú blízkosť všetkých pamiatok.

O ubytovaní

Hotel Qubus Legnica **** nájdete v nepríliš známom, ale o to malebnejšom poľskom historickom meste Legnica. Objavte krásy poľských dejín a navštívte napríklad Piastowski kráľovský zámok (500 m), Katedrálu svätých apoštolov Petra a Pavla (750 m), múzeum (850 m), výnimočnú budovu hlavnej pošty (900 m), či Kostol Najsvätejšej Trojice. Deti budú nadšené z výletu do mini zoo Palmiarnia (1,3 km). Na príjemnú prechádzku sa vydajte do mestského parku (1,6 km), ktorý vznikol už v druhej polovici 19. storočia. Do mesta Vratislav (65 km) vyrazte nielen na mnohých pamiatkami, ale i napríklad za vyhlásenými vianočnými trhmi.

Kde budete spať?

Vo svojej komfortnej dvojlôžkovej izbe sa budete cítiť ako v bavlnke. Nájdete v nej satelitnú TV, WiFi pripojenie, telefón, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom. Každá izba je navyše bezbariérová, ponúka výhľad do ulice a je tu možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Priestranná klimatizovaná reštaurácia vám ponúkne výborné medzinárodné pokrmy z každého kúta sveta. Ráno si vychutnáte naozaj bohaté raňajky vo forme bufetu. Vyberať môžete z viac ako 100 čerstvých produktov, ako sú regionálne údeniny, syry, šaláty a teplé pokrmy. Nájdete tu tiež lobby bar a írsku krčmu.

Kde budete relaxovať?

Pre hostí je tu k dispozícii hotelové kúpeľné a wellness centrum so saunou, vírivkou a posilňovňou.

Qubus Hotel Legnica ****

Qubus Hotel Legnica ****

Skarbowa 2 , Legnica
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 9 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Lehnica

LehnicaTip na výlet

Zoznámte sa, toto je tretie najväčšie mesto v poľskom dolnom Sliezsku, Lehnica. Možno ste o ňom ešte nikdy nepočuli, ale rozhodne sa radí medzi tie mestá, ktoré vás pri návšteve veľmi milo prekvapia. Má totiž mnoho čo ponúknuť! napríklad:

  • Piastowski zámok, najdôležitejšiu historickú budovu mesta a jeden z najstarších zámkov v Poľsku. Aktuálne tu okrem niekoľkých škôl nájdete tiež bohatú knižnicu s publikáciami z celého sveta.
  • Nádhernú Katedrálu svätých apoštolov Petra a Pavla zo 14. storočia nachádzajúcu sa na Katedrálnom námestí.
  • Mestský park, fantastické odpočinkové miesto s rozlohou 58 hektárov. Je pretkaný krásnymi uličkami a alejami, a radí sa medzi tie naj parky v západnom Poľsku.
  • Kostol Panny Márie, jedno z najúžasnejších miest Lehnice a zároveň najstarší kostol v meste. Nájdete v ňom antický organ z dielne K. G Weigleho zo Stuttgartu z roku 1914
Viac informácií
Zámok Książ
Zámok Książ
Jelenia Góra
Jelenia Góra
Mesto Boleslawiec
Mesto Boleslawiec