Qubus Hotel Legnica ****

Qubus Hotel Legnica ****

Skarbowa 2, Legnica
Poľsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Qubus Hotel Management Sp. z o.o. IČ: 210616307


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 9 €/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Konferenčná miestnosť
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Hotel Qubus Legnica **** nájdete v nie príliš známom, ale o to malebnejšom poľskom historickom meste Lehnica, cca 85 km od českých hraníc. Objavte krásy poľských dejín a navštívte napríklad Piastowski kráľovský zámok (500 m), Katedrálu svätých apoštolov Petra a Pavla (750 m), múzeum medi (850 m), výnimočnú budovu hlavnej pošty (900 m), či Kostol Najsvätejšej Trojice. Alebo sa vydajte na príjemnú prechádzku do mestského parku (1,6 km), ktorý vznikol už v druhej polovici 19. storočia. Deti zase budú nadšené z výletu do mini zoo Palmiarnia (1,3 km).

Na dlhší výlet môžete vyraziť napríklad do obľúbeného Vroclavu (65 km), ktorý vás očarí nielen mnohými pamiatkami a atrakciami, ale v zime aj preslávenými vianočnými trhmi. Pozrite sa na Trhové námestie so Starou radnicou, v ktorej sídli aj Múzeum meštianskeho umenia, prejdite si Staré mesto s historickými uličkami, kúpte si kyticu z kvetinového trhu na Soľnom námestí alebo si pozrite rekvizity zo slávnych filmov v galérii Moviegate, ktorá sídli v protileteckom kryte. ​

Kde budete spať?

Vo svojej komfortnej dvojlôžkovej izbe sa budete cítiť ako v bavlnke. Nájdete v nej satelitnú TV, WiFi pripojenie, telefón, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom. Každá izba je navyše bezbariérová, ponúka výhľad do ulice a je tu možnosť prístelky.

Na čom si pochutnáte?

Priestranná, klimatizovaná reštaurácia vám ponúkne výborné medzinárodné pokrmy z každého kúta sveta, ochutnáte ale aj skvelé regionálne produkty. Nájdete tu aj lobby bar a írsku krčmu.

Kde budete relaxovať?

Pre hostí je tu k dispozícii hotelové kúpeľné a wellness centrum so saunou, vírivkou a posilňovňou.