Nové apartmány Renomal nájdete v Tatranskej Lomnici- lukratívna poloha v centre Vysokých Tatier. Apartmány sú štýlovo zariadené v štýle tatranskej ľudovej architektúry a vedľa štandardného vybavenia majú taktiež vlastné plne vybavené kuchynky. Drevený interiér navodzuje príjemnú, domácu atmosféru - ako doma sa tu budú cítiť páry, rodiny s deťmi, či partia priateľov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Ivana P.) ( - Slovensko)

Super,pekne ubytovanie za rozumnu cenu,personal bol mily,izba cista.

Vynikajúce (Martina S.) ( - Slovensko)

Velka spokojnost - dobra lokalita, v centre diania a napodiv ticha, dobre zariadeny apartman so vsetkym co sme potrebovali, dobra komunikacia s prevadzkovatelmi. Planujeme opakovany navrat.

Skvelé (Monika P.) ( - Slovensko)

S ubytovaním som bola maximálne spokojná, akurát mínusom bolo, že raňajky boli vlastne na izbe - polovica chleba, pašteky, maslo, a nejaké drobnosti na celý pobyt. možno by bolo lepšie bez raňajok, aj tak sme museli ráno isť do obchodu na pečivo. A uvedené víno sme nedostali. A na záver nás trochu zaskočilo, že za prístelku od nás pýtali 12 eur za noc pre dieťa, aj keď v cenníku mali sumu 9 eur za noc. Dôvodili to tým, že keď sme to mali lacné cez Zľavokung.