Ozdravný pobyt v Piešťanoch

Hotel Harmonia a Penzión Alegro nájdete v príjemnom prostredí na brehu priehrady Sĺňava, cca 2 000 m od Kúpeľného ostrova. Pri rezervácii si budete môcť podľa kapacít zo zariadení vybrať. V oboch sa môžete tešiť na pohodlné izby s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT a balkónom s príjemným výhľadom.

V reštaurácii vás čaká bohatý výber z tradičných slovenských i medzinárodných pokrmov, ale tiež večere zamerané na rôzne špeciality.

K dispozícii je aj biliard, spoločenská miestnosť s TV/SAT a zúčastniť sa môžete aj pravidelne usporadúvaných kultúrnych večerov. Zabavte sa pri dobrej hudbe, tanci alebo si zaspievajte s muzikantom počas česko-slovenského večera.

Profesionálne liečebné procedúry

Tešte sa na rehabilitačné centrum s dlhou históriou a množstvom spokojných zákazníkov. Postará sa tu o vás odborný personál, ktorý vám rád odporučí vhodnú liečbu.

Obidva hotely tiež zabezpečujú každodennú kyvadlovú dopravu do Piešťan, odjazd je o 9:30 a 13:30, návrat o 12:00 alebo 17:00. Cena transferu tam/späť je 1 €/osoba.

Dovolenka v populárnych kúpeľoch Piešťany

Piešťanské kúpele a termálna minerálna voda dokážu zázraky:

 • Lieči ochorenia pohybového aparátu - kostí, kĺbov, svalov
 • Obnovuje komplexnú funkciu pohybového aparátu
 • Výrazne zlepšuje cirkuláciu krvi a lymfy
 • Odstraňuje odumreté kožné bunky, prispieva k obnove pokožky a má antibakteriálne účinky

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (hotel@harmoniahotel.sk, +421 (0)33 5583081). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • O podmienkach uplatnenia rekreačných kupónov sa, prosím, vopred informujte v hoteli.

 • Pobyt je možné predĺžiť.

 • Príchod do hotela odporúčame v čase obeda medzi 12:30 - 13:30 hodín, po 14:00 hodine potom prebehne ubytovanie. Ak nestihnete príchod v čase obeda, hotel vám obed ponúkne v deň odchodu formou balíčka na cestu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko, stravovanie s rodičmi.

 • Dieťa do 11,9 rokov 15 €/noc na prístelke vrátane plnej penzie.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 0,5 €/osoba/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 6 €/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Oddelená fajčiarska a nefajčiarska časť

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jan G.)

S pobytem v hotelu Harmonia - Piešťany jsme byli velice spokojeni. A to strava, wellness, ubytování a personál včetně s milým šéfem. Se spokojeností tento pobyt doporučuji jiným osobám.

Vynikajúce (Bedřich V.)

Ubytování bylo perfektní, pokoj a sociální zařízení čisté, uklízečka chodila každý den. Strava velmi chutná a v dostatečném množství, personál přívětivý a ochotný. Procedury dle objednání a kvalitně provedeny. Jediné mínus bylo, že do centra města bylo poměrně daleko, takže jsme využívali vlastní auto.

Vynikajúce (Ivo H.)

Ubytování bylo pěkné, čisté, v klidném prostředí. Procedury jsme absolvovali k naší spokojenosti všechny a bylo to příjemné včetně přístupu masérů. Personál hotelu byl přátelský, takže jsme se cítili opravdu skvěle. Polopenze je naprosto dostačující, velký výběr a opravdu dobré jídlo. Prošli jsme si Piešťany a blízké okolí jsme objeli na kolech zapůjčených hotelem. Autem jsme byli v Trenčianských Teplicích (cca 60 km), kde je také krásně a v Trenčíně na hradu. Celkově skvělý pětidenní odpočinek.

Tipy na výlet

Piešťany

Piešťany

Piešťany poskytujú veľa možností trávenia voľného času - od prechádzok po kúpeľnej kolonáde, cez menšie výlety do okolia, až po výlety do neďalekých Malých Karpát. Piešťany nie sú len kúpeľným mestom, pulzujú tiež históriou a kultúrou. V letných mesiacoch môžete navštíviť napríklad aj obľúbené hudobné festivaly Grape a Topfest. O zaujímavý program navečer sa postará napríklad Kursalon - Kúpeľná dvorana v centre mesta, kde sa odohráva množstvo kultúrno-spoločenských akcií (koncerty, tanečné večery, výstavy, divadelné predstavenia a pod.).

Nitriansky hrad

Nitriansky hrad

Zavítajte do zachovaného hradného komplexu v Nitre. Hrad stojí na mieste starého slovanského hradiska, prvá zmienka o ňom pochádza z 9. storočia. Hrad má niekoľko expozícií, prezrieť si môžete hradný areál, Katedrálu sv. Emeráma, Diecézne múzeum, Kazematy a Hradnú vežu. Z nej sa vám naskytne nádherný výhľad na celé mesto.

Trenčín

Trenčín

Mesto Trenčín si bezpochyby obľúbite, je totiž doslova nabité históriou a hodnotnými kultúrnymi pamiatkami na čele s majestátnym Trenčianskym hradom. Mimo toho je to tiež mesto pohody, zábavy a kultúry s množstvom múzeí, festivalov a slávností. Tisíce turistov prichádzajú do Trenčína, aby uvideli na vlastné oči Trenčiansky hrad a vypočuli si najznámejšiu povesť o Studni lásky.

Navštívte napríklad filmový festival ArtFilm, Trenčianske historické a hradné slávnosti alebo festival tradičnej ľudovej zábavy.