Parádny pobyt pre dvoch v štýlových penziónoch podľa Vašeho výberu. Raňajky, bowling, sauna, zapožičanie bicyklov na celý pobyt, zľava do aquaparku Vrbov a platnosť cez celé leto.

O ubytovaní

Krásna príroda neďaleko národného parku Slovenský raj (20 km) ukrýva Resort Levočská Dolina, lyžiarske a rekreačné stredisko so ski areálom a letným biokúpaliskom. Skvelá poloha rezortu láka na náročnejšiu turistiku po roklinách Slovenského raja, cyklovýlety, ale aj na nenáročné výlety po pamiatkach a relax vo wellness či v prírode.

Kúsok od Levočskej doliny leží Levoča (7,8 km), ktorá je vďaka jedinečnému historickému jadru zaradená na Zozname UNESCO. Po pár minútach cesty autom narazíte na historickú Spišskú Novú Ves (17,7 km), kde sa nachádza najvyššia kostolná veža a najmenšia (údajne aj najkrajšia) zoologická záhrada na Slovensku.

Na bicykli môžete vyraziť ku Spišskému hradu (23,7 km), na Kráľovu hoľu (57,8 km) alebo cez sedlo Kopanec (36,4 km). A ak sa vydáte do Slovenského raja, pri svojej návšteve by ste rozhodne nemali vynechať Zejmarskú dolinu s vodopádmi – najkrajšiu a najkratšiu roklinu národného parku, Suchú Belú, roklinu Veľký Sokol s vodopádmi a strmými skalnými stenami do výšky až 300 m alebo kaňon Prielom Hornádu.

Cez zimu potom početné výlety doplnia úžasné dni strávené na zjazdovke. Lyžiarske stredisko Levočská Dolina (700 m) je vhodné pre skúsených aj začínajúcich lyžiarov. Zahŕňa 4 zjazdovky (detská – 270 m, závodná – 850 m, rodinná – 1 050 m, traverz – 1 130 m), ktoré sú pravidelne udržiavané a zasnežované technickým snehom. V ski areáli nájdete aj lyžiarsku školu, servis a požičovňu lyží.

Kde budete spať?

Rezort Levočská Dolina poskytuje ubytovanie v 4 štýlových penziónoch - Romančina, Polianka, Skalka a SKI. Penzióny sú postavené v duchu typickej tatranskej architektúry, ale ponúknu komfortné, moderne vybavené izby s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), satelitnou televíziou a WiFi pripojením. Niektoré izby majú aj vlastný balkón.

Na čom si pochutnáte?

O vaše gurmánske zážitky sa postará reštaurácia rezortu, ktorá ponúka pokrmy tradičnej slovenskej i medzinárodnej kuchyne, pripravované z čerstvých, kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov. Nenechajte si ujsť napríklad výborné domáce bryndzové halušky.

Kde budete relaxovať?

V modernom wellness centre na vás čaká parádny krytý bazén s protiprúdom a masážnou lavicou (28-30 °C) a saunová zóna s fínskou saunou, infrasaunou, ochladzovacím vedrom a odpočivárňou. Wellness príde vhod najmä v chladnejších mesiacoch, kedy sa do rezortu vrátite premrznutí z výletov alebo z lyžovania. Svoj relaxačný zážitok môžete doplniť aj skvelou masážou.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v reštaurácii pripravený detský kútik a vysoké jedálenské stoličky na zapožičanie.

Niečo naviac

Zabaviť sa v rezorte môžete tiež pri bowlingu alebo rybárčení v miestnom rybníku, k dispozícii je aj požičovňa bicyklov a kolobežiek.

Resort Levočská Dolina

Resort Levočská Dolina

Levočská Dolina 3227 / 50 , Levoča
Slovenská republika

+421 911 789 636

info@levocskadolina.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Lyžiareň
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
32 km
Zjazdovka
0,7 km
Bežkovanie
0,7 km