V Levočskej doline, len 6 km od Levoči nájdete krásne penzióny postavené v duchu typickej tatranskej architektúry. Všetky penzióny disponujú moderne vybavenými izbami, penzióny Skalka a Romančiny majú v prízemí i vybavenú kuchynku. Penzióny sú obklopené čistou prírodou, ktorú môžete poznávať pešo alebo na bicykli po cyklotrasách o dĺžke viac ako 100 km.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ľubomír M.)

V prvom rade pochvala celému personálu ! Resort Levočská dolina sme si vybrali náhodne cez travelking.sk, bez doporučenia niekoho iného. Už pri mailovej a telefonickej komunikácii s recepciou zariadenia som začal mať príjemný dojem. Odpovedali ochotne a ústretovo. Keďže sme zariadenie navštívili prvýkrát, potrebovali sme upresniť niektoré veci dopredu a ani pri opakovaných otázkach sme nemali pocit obťažovania. Počas pobytu sme ocenili najmä osobný prístup všetkých, počnúc recepčným, obsluhou v reštaurácii až po vedúceho zariadenia, etc ..., ktorí vytvorili príjemnú až rodinnú atmosféru. Ich prejav bol autentický, nepôsobil nijako strojene. Pekné prostredie hotela. Veľmi pekná stravovacia časť, panoramatický výhľad, pekný výber obrazov, dobrá kuchyňa. Pekný, čistý wellness, nerezový bazén, 3 sauny. Možnosť rybolovu a prípravy ryby v reštaurácii zariadenia. Veľmi pekné biokúpalisko sme však vzhľadom na októbrový termín pobytu nemohli využiť. Možnosť požičania bicyklov. Deti veľmi bavila hra kolky. Ubytovanie síce neprekvapilo, ale ani nesklamalo. Priestor v izbe pri rozloženom prístelku bol menší, ale s tým treba počítať. V prípade rodiny s deťmi treba zvážiť apartmán s väčším priestorovým zázemím. Jediné, čo by som chcel pripomienkovať, je lepšie vybavenie kuchynky, ktoré bolo celkovo slabšie a dalo sa využiť skôr len na núdzové varenie... Keď viete, že je tam kuchynka, tak sa na to chcete spoľahnúť. Verím ale, že toto je možné zlepšiť šmahom ruky. Hrnce dokúpite, ale príjemných ľudí len tak nezoženiete, preto pobyt celkovo hodnotím na jednotku.

Vynikajúce (Lubomir C.)

Prostředí hotelu bylo krásné, nové, čisté. Řekl bych, že ve skutečnosti ještě lepší. Ano, obdržel jsme co jsme chtěli využít z nabídky na kuponu. Strava vynikající. Personál příjemný a ochotný. Skvělé ubytování, vynikající strava, areál cca 20 Km od Slovenského raja, zajímavá historická oblast, nádherná příroda, upravené cyklostezky...

Vynikajúce (Katarína V.)

Všetko bolo úplne skvelé, zodpovedajúce popisu, služby na úrovni. Personál veľmi milý.