Pobyt pre dvoch na 3 až 8 dní v štýlovom penzióne Blanka v nádhernom Ždiari. Polpenzia, zábava a perfektné možnosti aktívneho využitia pre dvojice i rodiny s deťmi.

Pobyt priamo v centre najkrajšej časti Tatier**
**

O Belianskych Tatrách sa hovorí, že ide o najkrajšiu časť slovenských veľhôr. Presvedčiť sa o tom  môžete sami pri pobyte v penzióne Blanka, ktorý leží v Ždiari a je obklopený prírodou a tradičnou architektúrou. Z penziónu je krásny výhľad na hory. 

Penzión je štýlovo zariadený, izby sú komfortne a vkusne vybavené s vlastným sociálnym zariadením, TV a rádiom. Večere môžete tráviť posedením v štýlovej jedálni alebo na terase. Pre najmenších nechýba ihrisko a detský kútik. 

Aktívna dovolenka s množstvom možností, ako tráviť voľný čas

Vďaka skvelej polohe penziónu sa odtiaľ ľahko vydáte na túry i prechádzky, do aquaparku i za kultúrou a históriou. Svoju dovolenku tak môžete tráviť skutočne aktívne. 

V okolí odporúčame: 

  • splavovanie Dunajca z Červeného kláštora
  • túry zo Ždiaru do Tatranskej Lomnice cez Skalnaté Pleso
  • pamiatky UNESCO Levoča, Spišský hrad, Spišská Kapitula
  • Belianska jaskyňa (pri nej nájdete Spiderpark plný atrakcií)
  • Múzeum TANAPu
  • termálny aquapark Vrbov a Aquacity Poprad
  • bobová dráha v Bachledovej

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petra ?.)

Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním tak i s okolím, pobyt splnil naše očekávání, určitě bychom tento penzion navštívily znovu.

Vynikajúce (věra M.)

Pobyt zcela odpovídal prezentaci. Stravování bylo na vysoké úrovni a velmi chutné. Péče majitelů penzionu o své hosty byla vzorná. Přístup majitelů penzionu k hostům byl velmi milý, srdečný a pozorný. Vybavení pokoje bylo hezké a dostačující. Jednalo se o velmi čistý pokoj. Dětský koutek a venkovní dětské hřiště byla perfektní - dcera byla spokojená. Pobyt bych určitě doporučila.

Vynikajúce (Iren H.)

Krásné rodinné ubytování, všude čisto a klid, výborná domácí kuchyně, velké porce. Naprostá spokojenost.

Vynikajúce (Zdeněk M.)

Spokojenost velká , jak s pokojem tak i s jídlem. Majitelé příjemní , a i výlety poradili.

Vynikajúce (Vladimír K.)

Všetko bolo super, prežili sme požehnaný čas. Milí, vtipní, srdeční domáci - majitelia sa pekne starali o hostí, super domáca strava - bohaté raňajky, chutné večere...jedla bolo až až :-). Ďakujeme.

Vynikajúce (Marie Z.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Penzion se nachází v krásném prostředí. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Strava vynikající, majitelé příjemní. Doporučujeme.

Vynikajúce (Miroslav R.)

Maximální spokojenost. Vše odpovídalo dle nabídky. Ubytování dle nabídky, stravování na vysoké úrovni.

Vynikajúce (Marcela R.)

Byli jsme maximálně spokojeni. Krásná příroda, velmi přívětiví majitelé, dobré jídlo, útulný a čistý penzion. Budeme se sem vracet. Všem moc doporučujeme.

Skvelé (Jana C.)

Penzión čistý, strava chutná, pestrá. Wellness sme nevyskúšali. Veľa možností spoznávania okolia, my sme boli v Poľsku kvôli práve prebiehajúcemu Tour de Pologne fandiť. Blízko na túry do Belianskych tatier, Poľských tatier.

Vynikajúce (Zdeňka H.)

Se službami jsme byli velmi spokojeni. Hned den po příjezdu jsme si naplánovali túru do vysokých Tater s odjezdem v 7.20 ráno, čili dlouho před snídaní. Požádali jsme o balíček, který nám byl ochotně připraven a v objemu daleko vyšším, než odpovídalo snídani. I jinak - výborná kuchyně, nebylo co vytkonout.