Park Hotel ***

Park Hotel ***

Csabai út. 16, Miskolc
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 1 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1 km
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

Park Hotel *** sa nachádza v Miskolci, treťom najväčšom meste Maďarska. O zábavu tu teda nebudete mať núdzi. Ak radi obdivujete architektúru a historické pamiatky, navštívte gotický kostol Avas (5,5 km), ktorý je najstaršou budovou v meste, pozrite sa do ortodoxného gréckeho kostol na námestí Deák tér (6 km) s unikátnou výzdobou alebo vyrazte na hrad Diósgyőr (10 km), kde predtým sídlila aj maďarská kráľovná. Za návštevu stojí aj malebná záhrada Népkert (5 km) so vzácnymi kvetinami i klasicistickými domami.

V zimných mesiacoch sa potom v meste odohrávajú vychýrené vianočné trhy, ktoré patria k najkrajším v Maďarsku. Súčasťou atrakcií býva vianočná električka, ruské koleso, živé predstavenia a koncerty či rôzne ručné dielne.

S deťmi môžete vyraziť do ZOO (13 km), do Adventure parku Miskolctapolca (1 km) s lezeckými dráhami alebo na bobovú dráhu. Neďaleko nájdete aj Avalon Park (2,2 km) s motokárami, wellness a detskou džungľou. Pre pokojnejšie strávenie dňa s rodinou môžete zvoliť napríklad výlet jednokoľajkou (9,8 km) s výhľadom na prírodné scenérie alebo návštevu Múzea Panónskeho mora (5 km), v ktorom nájdete exhibície venované vzniku Zeme, fosílie a iné.

V okolí nájdete aj mnoho prírodných krás, napríklad jazero Csorba (11,4 km), ktoré je populárnym miestom na kúpanie, rybárčenie alebo pozorovanie vodného vtáctva. Za výlet stojí aj Národný park Bükk/Bukové hory (26 km), najväčší národný park v Maďarsku, ktorý je známy predovšetkým svojimi jaskyňami, alebo ako útočisko mnohých druhov ohrozených zvierat.

Samozrejme nesmieme vynechať ani zmienku o slávnych kúpeľoch. Veľkým lákadlom sú unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca a Ellipsum Adventure. Navštíviť môžete tiež Turecké kúpele alebo Termálne a zážitkové kúpele v Egeri (67 km) a termály v ďalších mestách, ako je Bogács (50 km) , Egerszalók (67 km), Demjén (84 km), či Hajdúnánás (90 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si každé ráno pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. Večer sa tu podávajú večere servírovanou alebo bufetovou formou.

Kde budete relaxovať?

Oddýchnete si pri vonkajšom bazéne a vírivke. Zohriať sa môžete vo fínskej saune. K dispozícii je aj soľná miestnosť.

Cestujete s deťmi?

V hoteli sú pripravení aj na rodiny s deťmi. Radi vám poskytnú detské vybavenie ako postieľky, stoličky a vaničky. Užite si spoločnú zábavu pri stolnom tenise, stolnom futbale či biliarde.