Avalon Park Miskolc

Avalon Park v maďarskom Miskolci je rajom pre deti i dospelých. Spoľahlivo vás zabaví na celý deň, dobre sa tu najete aj oddýchnete. A na čo sa môžete v tomto zážitkovom parku tešiť? Jedným z najväčších lákadiel je adrenalínový zážitok v podobe elektrickej motorovej dráhy ukrytej v tieni lesa. Bez rušivého hluku sa tu prejdete po viac ako pol kilometri dlhej dráhe. Deti sa zase vyšantia v zábavnom parku Maya, kde na nich čaká množstvo preliezačiek, toboganov alebo trampolín. O ich bezpečie a zábavu sa starajú miestni animátori, vďaka ktorým si vy môžete na chvíľu oddýchnuť napríklad vo wellness zóne, ktorá je súčasťou Avalon hotela.

Medzi ďalšie parádne atrakcie patrí turistický vláčik, ktorým sa môžete do parku zviesť. Stojí na desiatich zastávkach v Miskolci, napríklad na kúpalisku v Tapolke alebo pri jaskynných kúpeľoch. Potom čo budete naplnení novými zážitkami, môžete zájsť ochutnať jednu zo špecialít v tunajšej špičkovej reštaurácii. Trochu bezstarostnej letnej atmosféry si potom užijete na pivnej terase.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Miskolc

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet