Načerpajte novú energiu a vydajte sa do rodinného Hotela Pelikán *** v Mariánskych Lázňach. Zažijete dni plné odpočinku. Tešte sa na chutnú polpenziu, kávu s dezertom, pitnú kúru, vstup do bazéna s vírivkou a saunou, ale predovšetkým aj na parádne wellness procedúry, ktorých si podľa dĺžky pobytu užijete až 7!

O ubytovaní

Rodinný Hotel Pelikán *** sa nachádza len 2 km od centra malebných Mariánskych Lázní v Karlovarskom kraji. K známej kúpeľnej kolonáde, parku, kaviarňam a Spievajúcej fontáne sa z hotela dostanete do 10 minút linkami 10 a 13 MHD.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 22 izieb veľkom 17 m². Všetky izby v penzióne sú vybavené televízorom, telefónom, WiFi a vlastnou kúpeľňou so sprchou, niektoré majú prístelku. Po predchádzajúcej dohode je možné zapožičanie detskej postieľky zadarmo.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky sa v hotelovej reštaurácii podávajú formou bufetu, večerné menu si budete môcť vybrať vždy z niekoľkých rôznych pokrmov vrátane polievky. V ponuke nechýbajú ryby, jedlá pre vegetariánov a zeleninové šaláty.

Kde budete relaxovať?

Kúpeľné rozmaznávanie si môžete užívať priamo v hoteli. V ponuke je okrem pitnej kúry Lesného prameňa celý rad masáží a procedúr. Navštíviť možno tiež soľnú jaskyňu.

Vyskúšajte vodu aj z ďalších blahodarných prameňov v Mariánskych Lázňach - Rudolfovho, Ferdinandovho alebo z najstaršieho Křížového prameňa.

Hotel Pelikán ***

Tř.Vítězství 197 , Mariánské Lázně-Hamrníky
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 12:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3 km
Zástavka
0,2 km
Zjazdovka
4 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Múzeum Becherovky
Miniaturpark Boheminium
Skiareál Mariánky