Skvostný pobyt s neobmedzeným wellness

Hotel Jana **** nájdete v náruči zelene na okraji mesta Přerov, pri areáli tenisového klubu. Ponúka príjemné ubytovanie v 93 zrekonštruovaných izbách - hostia si môžu voliť z izieb Comfort, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, LCD TV, minibar, telefón a trezor, v ponuke sú ale tiež izby typu President či Premier Suite.

Hotelová reštaurácia ponúka domácu aj medzinárodnú kuchyňu s dôrazom na kvalitu používaných surovín. Starostlivý výber kvalitných vín z Moravy aj zo sveta vhodne dopĺňa gastronomický zážitok.

Príjemný relax vo wellness

Oddýchnite si v obľúbenom wellness centre, kam máte neobmedzený vstup. Využiť môžete soľnú a aroma paru, fínsku a sennú bio saunu, aroma bio saunu, ľadovú studňu, Kneippove kúpele, whirlpool, tropické sprchy, vodné jaskyne či slnečnú lúku. Od júla bude navyše v prevádzke aj novo vybudovaný vonkajší bazén.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 14,9 rokov 495 Kč (cca 18 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie a wellness.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lubica Mikulasova M.)

S hotelom sme boli spokojní, ubytovanie pekné, reštauračné služby na úrovni, personál ústretový. Jedine wellness nás trocha sklamal, mohol byť väčší.

Vynikajúce (Aleš S.)

Pobyt odpovídal popisu a obdrželi jsme vše dle kuponu. Strava formou bufetu (snídaně i večeře) s velkým výběrem možností. Personál příjemný. Jediné mínus - sobotní "letní kino" začalo později než avizováno, a jeho hluk rušil až do půlnoci (měli jsme okno přímo nad kinem.

Skvelé (Miriam M.)

Personál hotela bol príjemní a milí, hotelové služby boli v pohode, ale napríklad v štvorhviezdičkovom hoteli by sa nemalo stať, že na izbe nefunguje trezor, nesvieti lampa.... a počas raňajok, ak Vám nechutí káva z termosky, by mala byť možnosť si ju zakúpiť z kvalitného presomatu z baru... Ten sa ale otváral o 11 hodine... Vo welnese by som očakávala vônu, hlavne v saunách ,príjemnú hudbu, ktorá mi tam v relaxovaní chýbala.. a málo lehátiek, nebolo možné si častokrát ľahnúť na lehátko.. Hotel hodnotím pozitívne a až na pár drobností som bola spokojná.. v hoteli mi chýbal bazén.. vírivka moc malá a moc floru v nej.

Tipy na výlet

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Renesančný zámok v Přerove mal pôvodne podobu gotického hradu. Striedanie majiteľov (napr. rod Perštejnov) a prestavby ho ale v priebehu storočí pretvorili do súčasnej podoby. Na konci 19. storočia prestal zámok slúžiť na účel bývania a po vzniku Československa prevzalo zámok mesto Přerov. V priestoroch zámku teraz sídli múzeum, ktoré sem bolo presťahované v tridsiatych rokoch minulého storočia. Medzi stále expozície patrí napríklad Školská trieda zo 17. storočia, Školská trieda z doby 1. republiky, Zámocká izba z 1. tretiny 19. storočia či pútavé Tajomstvo tónu zvonov.

Přerov

Přerov

Čo podniknúť vo voľnom čase v Přerove? Horné námestie tvorí komplex hradieb so zachovanými renesančnými meštianskymi domami, z ktorých najvzácnejší je tzv. Korvínský dom s číslom 31 sa zachovalým renesančným portálom z roku 1570. Chodník přerovským luhom s dĺžkou 12 km vás prevedie najkrajšími zákutiami Přerova. Alebo skúste ornitologickú stanicu. Môže sa pochváliť najväčšou expozíciou vtákov v strednej Európe.

Olomouc

Olomouc

Olomouc je nielen živým študentským mestom, v ktorom nie je núdza o skvelé kaviarne, bary a reštaurácie. Nájdete tu nespočetné množstvo pamiatok a zaujímavých miest, ako sú kláštory a chrámy, vyhliadky, múzeá i rozľahlé parky. Dominantou mesta je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí, zapísaný od roku 2001 medzi pamiatky UNESCO. S deťmi nevynechajte miestnu zoologickú záhradu na Svätom Kopčeku, kde na vás čaká okrem iného tiež priechod výbehom opíc, obrie akvárium alebo rozhľadňa. Na Svätom Kopčeku, ktorý sa nachádza asi 5 km od Olomouca, leží tiež nádherná Bazilika Panny Márie, ktorá je vyhľadávaným pútnickým miestom.