Prežite pokojný pobyt v obľúbených slovenských kúpeľoch Piešťany s ubytovaním v rodinnej Ville Pšenek. Každé ráno si vychutnáte raňajky priamo v izbe alebo na letnej terase. Čaká vás aj odpočinok v infrasaune a počas uvoľňujúcej relaxačnej masáže. Bývať budete v dvojlôžkovej izbe a k dispozícii vám bude spoločná kuchynka.

O ubytovaní

Villa Pšenek sa nachádza v malebnej obci Banka, ktorá leží na ľavom brehu rieky Váh a zároveň iba 1 km od kúpeľov Piešťany. Počas pobytu si užijete nedotknutú prírodu, príjemnú relaxačnú atmosféru, kultúrne vyžitie a predovšetkým dokonalý odpočinok.

Do Piešťan sa z villy pohodlne dostanete autom alebo po turistických či cyklistických trasách, ktorých je v okolí kúpeľného mesta veľa. Kúpeľný ostrov je vzdialený iba 1,8 km. Tu môžete priamo z prameňa ochutnať piešťanskú minerálnu vodu alebo vyskúšať svetovo unikátne procedúry s liečivým sírnym bahnom. Súčasťou Kúpeľného ostrova je aj Golf & Country Club (3 km) s 9-jamkovým ihriskom a viac ako storočnou tradíciou. V Piešťanoch môžete ďalej navštíviť balneologické múzeum (3 km), mestský park Andreja Kmeťa (3,1 km) alebo galériu Fontána (2,9 km).

K zaujímavým výletným cieľom v okolí patrí napríklad jaskyňa Čertova pec (9 km), hrad Tematín (21 km), Čachtický hrad s múzeom (29 km) alebo Smolenický zámok (40 km). Ďaleko to nie je ani do dvoch krásnych historických miest – Trnavy (35 km), ktorej sa hovorí slovenský malý Rím a Nitry (40 km), ktorej dominantou je úchvatný Nitranský hrad.

Kde budete spať?

Izba Standard je dvojlôžková, disponuje manželskou posteľou, alebo dvomi jednolôžkami. Neumožňuje prístelky, je preto vhodná maximálne pre dve osoby. Súčasťou vybavenia je aj minibar, televízia, WiFi pripojenie a stolík s posedením. Nechýba ani vlastná kúpeľňa s toaletou, sprchovacím kútom a umývadlom.

Rodinná izba je oproti variantu Standard väčšia, ubytuje až 4 osoby. Vybavenie inak zostáva rovnaké, k dispozícii teda budete mať kúpeľňu so sprchou a toaletou, televíziu, WiFi pripojenie, minibar a stolík s posedením.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno si pochutnáte na vynikajúcich raňajkách, ktoré majú podľa obsadenosti bufetovú, alebo servírovanú formu. V lete sa raňajky podávajú na terase, v zime vám ju personál donesie až do izby.

Počas pobytu môžete navyše bezplatne využívať vonkajší gril a kotol na guláš.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou villy je útulné wellness s vírivkou a infra saunou. Za poplatok si tu môžete dopriať rôzne druhy masáži a relaxačných procedúr.

Villa Pšenek

Villa Pšenek

Cesta J. Alexyho 5249/45 , Banka
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Anna Pšenek IČ: ubytovánívsoukromí


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 5 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Detské ihrisko
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Minibar
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,5 km
Vzdialenosť od jazera
1,6 km
Zastávka
100 m
Aquapark
2 km
Zjazdovka
20,6 km