Spoznajte krásy obľúbenej oblasti Veľký Meder aj počas Silvestra a ubytujte sa v Penzióne Betty ***. Tešte sa na raňajky formou bufetu, večere s 3 chodmi a neobmedzený vstup do wellness s krytým bazénom, vírivkou, infra a suchou saunou. Termálne kúpele sú vzdialené len 450 m. Dieťa do 6 rokov má pobyt zadarmo. Čaká vás aj silvestrovský večer plný dobrého jedla a pitia, chýbať nebude ani tombola.

O ubytovaní

Penzión Betty *** sa nachádza v obľúbenom kúpeľnom mestečku Veľký Meder približne 30 km od maďarských hraníc. Obľúbené termálne kúpalisko Thermal Corvinius budete mať od penziónu len 400 m a do lanového parku Tarzania Veľký Meder 900 m. Objavte aj kúsok okolitej prírody, napríklad pri blízkom Okočskom jazere (4,1 km) alebo v chránenej prírodnej oblasti Dropie (20 km). Za trochou kultúry zájdite 27,5 km do Múzea vodného mlynárstva v Kolárove.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v príjemne zariadených izbách s televízorom, CD/DVD prehrávačom, balkónom a vlastnou kúpeľňou. Do niektorých izieb je možné umiestniť aj prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Počas pobytu si v reštaurácii pochutnáte na pokrmoch domácej i zahraničnej kuchyne. V lete je v prevádzke terasa, kde šéfkuchár pripravuje špeciality na grile. Po skvelom jedle sa zastavte v štýlovom pube alebo v kaviarni a vychutnajte si lahodnú miestnu kávu, dezerty, pohárik vína či miešaného nápoja.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou penziónu je aj wellness centrum s rozlohou 200 m². Tešte sa na krytý relaxačný bazén s tromi protiprúdmi a vírivkou, suchou a parnou saunou.

Niečo naviac

Skvele si zašportujete na ihrisku s umelou trávou vhodnom na futbal či tenis, ktoré leží hneď pri penzióne.

Penzion Betty ***

Penzion Betty ***

Čičovská cesta 3649 , Veľký Meder
Slovenská republika

+421 905 187194

pensionbetty@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,5 km