Doprajte si rozprávkovú dovolenku v Penzióne Heléné vo Veľkom Mederi. Čaká vás vynikajúca polpenzia, relaxácia vo vonkajšom bazéne a tiež zľava na vstupenku do vychýrených termálnych kúpeľov Thermal Corvinus.

O ubytovaní

Penzión Heléné sľubuje svojim hosťom tú najlepšiu starostlivosť. Thermal Corvinus je od penziónu vzdialený sotva 12 minút chôdze, a tak si oddych v termálnej vode doprajete kedy chcete.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v novozrekonštruovaných izbách Classic (dvojlôžkové) alebo v nových luxusných izbách Deluxe (dvojlôžkové až štvorlôžkové). Všetky izby sú vybavené televízorom a kuchynským kútom s chladničkou a využiť môžete aj vlastný balkón. Chýbať vám nebude ani samostatná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou.

Na čom si pochutnáte?

Penzión má vlastnú reštauráciu, ktorá je vzdialená 200 m a je umiestnená v jednej z najstarších budov mesta Veľký Meder. Čaká vás nezabudnuteľný gurmánsky zážitok, a to všetko v štýlovom interiéri. Vychutnáte si raňajky a večere, ktoré sa tu podávajú formou švédskych stolov či servírované. Kuchári reštaurácie Heléné kladú predovšetkým dôraz na bohatosť chutí a kvalitu použitých surovín. Milovníkov kvalitného vína iste poteší aj vinotéka, ktorá sa nachádza hneď vedľa reštaurácie.

Kde budete relaxovať?

Okrem neďalekého termálneho parku vám skvelý oddych zaručí aj vonkajší bazén pri penzióne. Ešte lepší relax zažijete vo vírivke pre štyroch ľudí.

Penzion Heléné

Penzion Heléné

Ľudovita Štúra 1367/14 , Veľký Meder
Slovenská republika

+421 903 596 500

helene@helene.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zástavka
1,3 km
Aquapark
1,2 km

Tipy na výlet

Aquapark Thermal Corvinus

Aquapark Thermal CorvinusTip na výlet

Hlavným lákadlom Veľkého Medera je termálny komplex Thermal Corvinus, ktorý ponúka 8 bazénov s termálnou liečivou vodou. Ideálne je pre rodiny s deťmi, ktoré sa vybláznia na toboganoch. Medzi bazénmi nájdete plavecký, relaxačný, sedací či bazén s unášajúcim prúdom. Vo všetkých 8 bazénoch je termálna voda s teplotou 26 - 38 °C, ktorá má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo, chrbticu, svalstvo a má regeneračné účinky na ľudský organizmus. Navštíviť tu môžete tiež Saunový svet či soľnú komoru.

Otváracia doba:

  • PIA - SO: 9:00 - 21:00 hodín
  • NE - ŠT: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné: (môže sa meniť podľa sezóny)

  • Dospelí: 8,50 €/deň
  • Deti do 15 rokov: 5,50 €/deň
Viac informácií
Veľký Meder
Veľký Meder
Vodný mlyn Kolárovo
Vodný mlyn Kolárovo
Vodné dielo Gabčíkovo
Vodné dielo Gabčíkovo