Pobyt v štýle prvej republiky priamo vo svetoznámom kúpeľnom meste. Presne to a ešte niečo navyše ponúka Hotel Pavla **** v centre Piešťan. Príďte si užiť výnimočný pobyt s chutnými raňajkami, pitnou kúrou i welcome drinkom. Čaká vás aj vstup do minerálneho bazéna Zrkadliska a suchý zábal.

O ubytovaní

V centre Piešťan priamo pri najdlhšej slovenskej rieke Váh a len pár krokov od krásneho Kolonádového mosta vás očakáva štýlový prvorepublikový Hotel Pavla ****. Okrem relaxu v kúpeľoch si užite prechádzky po (nielen kúpeľných) pamiatkach mesta, množstvo turistických chodníčkov, ktoré vás dovedú napríklad k Červenej veži (2,1 km) alebo do Vily Bacchus (4,8 km). Kúpele sú od hotela vzdialené len 300 m. Nevynechajte ani Balneologické múzeum (190 m), hneď vedľa nádherného mestského parku s hudobným pavilónom aj in-line parkom. Športového vyžitia je tu tiež požehnane, zájdite si napríklad v okolí vodnej nádrže Sĺňava na bowling, zahrať tenis, alebo na vodné športy (200 m). Zalyžovať si v zime zájdite do Ski Bezovec cca 21 km od hotela.

Kde budete spať?

Izby sú vkusne zariadené so všetkým potrebným vybavením pre váš komfort. Nechýba pohodlná dvojposteľ, minibar, televízia so satelitom a trezor. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou a fénom na vlasy. Za príplatok sa môžete ubytovať v priestornejšej izbe Deluxe s balkónom alebo terasou.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno sa môžete tešiť na bohaté raňajky servírované formou bufetu. Večer si zase doprajete trojchodové večere výberom z menu. Reštaurácia Hotela Pavla **** ponúka špeciality medzinárodnej kuchyne. Za pekného počasia je k dispozícii terasa s výhľadom na rieku Váh. Najlepšie ale na krásny modrobiely Kolonádový most a kúpeľné okolie uvidíte z Heaven caffé & bar v poslednom poschodí Hotela Pavla ***. Nebeskú kaviareň a bar v jednom by ste ale mali navštíviť predovšetkým kvôli výbornej káve, dezertom, alkoholickým aj nealkoholickým nápojom a príjemnej obsluhe.

Hotel Pavla ****

Hotel Pavla ****

Sad A. Kmeťa 1784/74 , Piešťany
Slovenská republika

+421 33 774 34 22

recepcia@hotelpavla.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km
Zastávka
0,6 km
Zjazdovka
21 km

Tipy na výlet

Kúpele Piešťany

Kúpele PiešťanyTip na výlet

Storočiami overené kúpele v Piešťanoch sú dnes známe po celom svete. Ich minerálna termálna voda s unikátnym sírnym liečivým bahnom tvorí jednu z blahodárnych zložiek procedúr. Nadmieru účinné sú tiež pokrokové metódy liečby reumatizmu, pohybového aparátu a nervového systému pomocou procedúr. Kúpele naviac ležia v tichej oblasti na rieke Váh, ktorá je ako stvorená na relax a načerpanie novej energie do života.

Aké procedúry si v Piešťanoch užijete?

  • bahenné zábaly - pomáhajú pri zmenšení opuchoch kĺbov, znižuje napätie svalov a zlepšuje tiež vyživovanie chrupaviek, spojivových tkanín i medzistavcových platničiek,
  • balneoterapiu - blahodarné kúpele v termálnej vode,
  • bahnisko - bazénový kúpeľ s tradičným sírnym bahnom z Piešťan na dne, kde je najlepšie sa prechádzať, stáť alebo len tak sedieť a užívať si pohodu,
  • zrkadlisko - bazénový kúpeľ v termálnej sírovej vode, kde budete ponorený až po ramená,
  • plynový suchý uhličitý kúpeľ, vodné streky, uhličitý vaňový kúpeľ, magnetoterapiu a mnohé ďalšie.
Viac informácií
Piešťany
Piešťany
Dom umenia Piešťany
Dom umenia Piešťany
Jaskyňa Čertova pec
Jaskyňa Čertova pec