Relaxačný pobyt pre dvoch alebo pre celú rodinu na Slovensku. V Termáloch Malé Bielice vás okrem gurmánskej polpenzie čakajú vnútorné i vonkajšie relaxačné bazény, hydromasáže, saunový svet, fitness zóna a ďalšie atrakcie, ktoré si zamilujete. Ubytovaní budete v pôvodnej budove v izbe Standard či v novej budove v izbe Superior.

Overené Travelkingom

“Hotel sa nachádza v pokojnej lokalite a je priamo prepojený s kúpeľným komplexom, ktorý je vďaka fitness, relaxačnej aj zážitkovej časti vhodný naozaj pre celú rodinu. Izby boli priestranné, čisté a moderne zariadené, strava chutná a personál ochotný a ústretový.”

Jan Přichystal - Vedúci zákazníckej podpory
Osobne overené: Júl 2018

O ubytovaní

Termály Malé Bielice sú miestom relaxu a zdravia v Partizánskom. Ich hlavným lákadlom je minerálna termálna voda s teplotou 27 - 38 °C, v ktorej načerpáte sily do ďalších dní. Vydajte sa do Bojníc (30 km) prezrieť si tunajší krásny zámok a rovno zájdite aj do ZOO. Dominanta Považia, Trenčianský hrad, je od Malých Bielic vzdialená cca 50 km. Okrem toho nezabudnite navštíviť hvezdáreň alebo náučný chodník Bielické bahná (1,1 km).

Kde budete spať?

Útulná dvojlôžková izba Standard s možnosťou prístelky ponúka perfektné vybavenie pre váš pobyt. Súčasťou je klimatizácia, TV, WiFi pripojenie, telefón, chladnička a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a županmi. Výhľad do parku alebo na letisko si užijete z izbového balkóna.

Na čom si pochutnáte?

Tunajšia moderná reštaurácia je otvorená po celý deň a ponúka vám modernú gastronómiu so zachovaním tradičných slovenských pokrmov. Halušky, pizza, dezerty, (ne)alkoholické drinky... môžete si vychutnať všetko.

Kde budete relaxovať?

Okrem wellness, kde si oddýchnete v hydromasážnom, kľudovom i vonkajšom bazéne, si môžete dopriať aj mnoho procedúr, masáží (klasická a rekondičná masáž, medová masáž, čínska tlaková masáž, bankovanie, atď.) a relaxovanie v odpočinkových zónach. Na mieste nájdete aj fitness zónu.

Za príplatok je možné navštíviť tiež saunový svet s fínskou a infra saunou, ktoré zvyšujú imunitu a fungujú tak ako preventívne opatrenie proti rôznym chorobám. Otváracie hodiny wellness sú každý deň od 9:00 do 21:00 hodín, areál je otvorený celoročne.

Niečo naviac

Nezabudnite si pribaliť kolieskové korčule, vedie tadiaľ perfektná inline dráha.

Termály Malé Bielice

Termály Malé Bielice

Kúpelná 103 - 105 , Partizánske
Slovenská republika

+ 421 910 100 109

recepcia@termalymalebielice.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
10 m
Zástavka
0,9 km