Zažite na vlastnej koži čaro Piešťan. V Harmony Rezorte *** s krásnou záhradou si užijete skvelú polpenziu, parádne procedúry (zábaly, oxygenoterapiu, vírivý kúpeľ) a vďaka 20% zľave si oddýchnete ešte viac pri ďalších liečivých procedúrach podľa vlastného výberu. Pobyt vám spríjemní aj káva a koláč každý deň zadarmo.

O ubytovaní

Harmony Rezort *** v Piešťanoch leží v tesnej blízkosti vodnej nádrže Sĺňava. Ak hľadáte tichý areál obklopený prírodou, v ktorom budete môcť nerušene relaxovať, potom ste na správnej adrese. Zároveň ale nájdete v okolí dostatok možností pre kultúrne vyžitie. Okrem relaxu v kúpeľoch si užite prechádzky po (nielen kúpeľných) pamiatkach mesta, množstvo turistických chodníkov, napríklad k Červenej veži (2,1 km) alebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechajte ani Balneologické múzeum (3,3 km). Športového vyžitia je tu tiež požehnane, zájdite si napríklad na bowling (500 m), zahrať tenis (200 m), na korčule na inline dráhu (200 m) alebo na vodné športy (200 m). Zalyžovať si v zime zájdite do Ski Bezovec cca 21 km od hotela.

Kde budete spať?

Plne zrekonštruovaný rezort tvorí 20 izieb. Každá izba má pohodlnú posteľ, televíziu a vlastnú kúpeľňu. Niektoré izby a apartmány majú balkón, dostupná je aj veľká terasa s výhľadom na areál a rekreačnú časť Sĺňava.

Na čom si pochutnáte?

Každý deň sa v Harmony Rezorte môžete tešiť na bohaté raňajky podávané formou bufetu. Po dni plnom procedúr a oddychu si doprajte chutnú večeru. Zájsť si tu však môžete aj na obed a niečo dobré.

Kde budete relaxovať?

Priamo v rezorte môžete relaxovať v saune alebo zájsť do solária či fitness centra. Doprajte si tu tiež jednu z procedúr - zábaly, masáže či napríklad oxygenoterapiu.

Cestujete s deťmi?

Vaši drobci sa zabavia na detskom ihrisku, kde sa vyskáču na trampolíne a povozia na kolotoči.

Niečo naviac

Areál ďalej tvorí starostlivo vybudovaný park, japonské posedenie, miesto na grilovanie, koliba a tenisové kurty.

Harmony Rezort ***

Rekreačná 9 , Piešťany
Slovenská republika

+421 902 836 694

director@harmonyrezort.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Fitness
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3,6 km
Zástavka
3,3 km
Aquapark
0,7 km

Tipy na výlet

Kúpele Piešťany Tip na výlet

Storočiami overené kúpele v Piešťanoch sú dnes známe po celom svete. Ich minerálna termálna voda s unikátnym sírnym liečivým bahnom tvorí jednu z blahodárnych zložiek procedúr. Nadmieru účinné sú tiež pokrokové metódy liečby reumatizmu, pohybového aparátu a nervového systému pomocou procedúr. Kúpele naviac ležia v tichej oblasti na rieke Váh, ktorá je ako stvorená na relax a načerpanie novej energie do života.

Aké procedúry si v Piešťanoch užijete?

  • bahenné zábaly - pomáhajú pri zmenšení opuchoch kĺbov, znižuje napätie svalov a zlepšuje tiež vyživovanie chrupaviek, spojivových tkanín i medzistavcových platničiek,
  • balneoterapiu - blahodarné kúpele v termálnej vode,
  • bahnisko - bazénový kúpeľ s tradičným sírnym bahnom z Piešťan na dne, kde je najlepšie sa prechádzať, stáť alebo len tak sedieť a užívať si pohodu,
  • zrkadlisko - bazénový kúpeľ v termálnej sírovej vode, kde budete ponorený až po ramená,
  • plynový suchý uhličitý kúpeľ, vodné streky, uhličitý vaňový kúpeľ, magnetoterapiu a mnohé ďalšie.
Viac informácií
Piešťany
Dom umenia Piešťany
Historické mesto Trnava