Tešte sa na rodinnú dovolenku plnú relaxu a krásnej štajerskej prírody. V hoteli Berghof Mitterberg *** na vás čaká bohatá polpenzia, wellness s bazénom a saunami, ale aj biliard a tenis, pre deti je tu potom detský kútik aj ihrisko. Poteší vás bohaté vyžitie vo forme bowlingu, šípok a futbalu.

O ubytovaní

V rakúskom Štajersku nájdete pri malebnej obci Gröbming v údolí Enns Hotel Berghof Mitterberg ***. Je obklopený kopcami a krásnou prírodou zo všetkých strán, preto sa nemusíte obávať, že by ste tu nemali čo robiť. Nespočet prechádzok po okolí aj túr so zaujímavými cieľmi zahŕňa napríklad Gollingerský vodopád, jazero Gosausee či ľadovú jaskyňu Dachstein. Špecialitou je zábavný park Gröbming, kde sa zabavia deti aj dospelí.Parádnu zimnú dovolenku môžete tráviť hneď v niekoľkých okolitých skiareáloch, napríklad Ski Amadé, Schladming Dachstein, Ennstal či Gröbmingerland

Kde budete spať?

Čaká na vás príjemné ubytovanie v jednej z 26 izieb. V každej dvojlôžkovej izbe nájdete satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom. Súčasťou je aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia okrem kulinárskych zážitkov ponúka aj krásny výhľad a letnú terasu pre príjemné posedenie pri jedle.

Kde budete relaxovať?

V luxusnom hotelovom wellness, ktorého využívanie si môžete priplatiť, nájdete regeneračný bazén, odpočinkovú zónu, solárium a sauny. Neváhajte sa tiež objednať na rôzne masáže a procedúry.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je tu detské ihrisko a detský kútik.

Niečo naviac

Priamo v hoteli či v jeho bezprostrednej blízkosti sa rozhodne zabavíte, na mieste sú tenisové kurty, stoly na ping pong, futbalové, volejbalové či basketbalové ihrisko.

Hotel Berghof Mitterberg ***

Hotel Berghof Mitterberg ***

Matzling 69 , Mitterberg
Rakúsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
13:00 - 22:00
Check Out
7:00 - 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
2,1 km
Zjazdovka
22,4 km

Tipy na výlet

Lanový a lezecký park Gröbming

Lanový a lezecký park GröbmingTip na výlet

Chcete s rodinou zažiť trochu adrenalínu? Potom navštívte najväčší lanový a lezecký park v Rakúsku! Na 18 rôznych trasách, ktoré sú podľa obtiažnosti a prekážok prístupné už pre menšie deti, si užije skvelý športový zážitok každý. V areáli navyše nájdete aj lezeckú stenu pre deti aj dospelých, detské ihrisko a občerstvenie. Tak neváhajte a vydajte sa za super zážitkom.

Termálne kúpele Grimming
Termálne kúpele Grimming
Bad Mitterndorf
Bad Mitterndorf
Ľadový palác a visutý most Dachstein
Ľadový palác a visutý most Dachstein