Tešte sa na rodinnú dovolenku plnú relaxu a krásnej štajerskej prírody. V hoteli Berghof Mitterberg *** na vás čaká bohatá polpenzia, wellness s bazénom a saunami, ale aj biliard a tenis, pre deti je tu potom detský kútik aj ihrisko. Poteší vás bohaté vyžitie vo forme bowlingu, šípok a futbalu, v lete sa potom tešte na barbecue a zľavovú kartu.

O ubytovaní

V rakúskom Štajersku nájdete pri malebnej obci Gröbming v údolí Enns Hotel Berghof Mitterberg ***. Je obklopený kopcami a krásnou prírodou zo všetkých strán, preto sa nemusíte obávať, že by ste tu nemali čo robiť. Nespočet prechádzok po okolí aj túr so zaujímavými cieľmi zahŕňa napríklad Gollingerský vodopád, jazero Gosausee či ľadovú jaskyňu Dachstein. Špecialitou je zábavný park Gröbming, kde sa zabavia deti aj dospelí.Parádnu zimnú dovolenku môžete tráviť hneď v niekoľkých okolitých skiareáloch, napríklad Ski Amadé, Schladming Dachstein, Ennstal či Gröbmingerland

Kde budete spať?

Čaká na vás príjemné ubytovanie v jednej z 26 izieb. V každej dvojlôžkovej izbe nájdete satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, trezor, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom. Súčasťou je aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia okrem kulinárskych zážitkov ponúka aj krásny výhľad a letnú terasu pre príjemné posedenie pri jedle.

Kde budete relaxovať?

V luxusnom hotelovom wellness, ktorého využívanie si môžete priplatiť, nájdete regeneračný bazén, odpočinkovú zónu, solárium a sauny. Neváhajte sa tiež objednať na rôzne masáže a procedúry.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je tu detské ihrisko a detský kútik.

Niečo naviac

Priamo v hoteli či v jeho bezprostrednej blízkosti sa rozhodne zabavíte, na mieste sú tenisové kurty, stoly na ping pong, futbalové, volejbalové či basketbalové ihrisko.

Hotel Berghof Mitterberg ***

Hotel Berghof Mitterberg ***

Matzling 69 , Mitterberg
Rakúsko

+43 368 434 002

info@berghof-mitterberg.at

Check In
13:00 - 22:00
Check Out
7:00 - 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
2,1 km
Zjazdovka
22,4 km

Tipy na výlet

Nízke Taury

Nízke TauryTip na výlet

Nízke Taury (nemecky Niedere Tauern) si získali srdcia mnohých turistov vďaka viac ako 600 dvojtisícových vrcholov, trávnatým vysokohorským lúkam a nespočtom horských jazier. Všetky lemuje hustá sieť turistických chodníčkov vhodných pre rodiny s deťmi aj pre skúsených turistov. Úchvatné pohorie v centrálnej časti Rakúska pripomína svojim charakterom naše Západné Tatry. K najobľúbenejším cieľom rozhodne patrí najvyšší vrch oblasti Hochgolling s nadmorskou výškou 2 863 m n. m. vo vyššej schladmingskej časti. Zaujímavé sú rozhodne aj túry po nižších vrchoch - Hochwildstelle (2747 m), Waldhorn (2702 m) či Grosser Bösenstein (2448 m). Popri turistike vám budú robiť spoločnosť nielen pasúce sa stáda kráv na pastvinách, ale tiež trblietajúce sa jazerá a nezabudnuteľné výhľady.

Viac informácií
Vyhliadka Skywalk Hallstatt
Vyhliadka Skywalk Hallstatt
Jazero a mesto Hallstatt
Jazero a mesto Hallstatt
Tauplitz
Tauplitz