Doprajte sebe alebo svojim blízkym dostatok odpočinku aj počas Silvestra a vydajte sa na relaxačný pobyt do preslávených Trenčianskych Teplíc. Čaká vás ubytovanie v obľúbenom Hoteli Most Slávy ***, polpenzia a vstup do bazéna, sauny a slender štúdia. Navyše si užijete relaxačné procedúry a silvestrovskú veselicu s programom a hudbou.

O ubytovaní

Svetoznámy Hotel Most Slávy *** v Trenčianskych Tepliciach navštevujú hviezdy svetového formátu nielen kvôli odpočinku v termálnej vode, ale tiež vďaka medzinárodnému filmovému festivalu ART film. Pobyt tu si spestríte najmä prechádzkami po kúpeľných chodníkoch v parku a v lesoparku, ktorý je hneď za rohom (cca 850 m). Okolité pohoria, zo západu Biele Karpaty, z juhu Malé Karpaty a z východu Považský Inovec a Strážovské vrchy, poskytujú výborné podmienky pre rekreačné aktivity, najmä pre pešiu turistiku, cykloturistiku, v lete s možnosťou vodných športov a v zime lyžovanie. Objavte okolitú prírodu, zájdite si na Čertovu skalu vrátane krásnej studničky obďaleč (3,3 km), na vyhliadku Čvirigovec (1,6 km), alebo sa pokochajte Jánošíkovou jaskyňou (500 m).

Nádherné mesto Trenčín s majestátnym Trenčianskym hradom je navyše vzdialené len 12 km. Medzi ďalšie zaujímavé turistické objekty patrí pútnické miesto Skalka nad Váhom (15,6 km), alebo potom vzdialenejšie hrady ako Čachtický (45 km) či Beckov (47 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortných izbách zariadených rustikálnym nábytkom, nájdete v nich satelitnú televíziu, rádio, telefón, fén a na vyžiadanie aj pripojenie na internet. Samozrejmosťou je samostatná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom.

Na čom si pochutnáte?

V štýlových a elegantných priestoroch klimatizovanej reštaurácie v Hoteli Most Slávy *** si vychutnáte jedlá z bohatej ponuky slovenských i medzinárodných špecialít. Dopriať si tu môžete napríklad divinu, nezabudnite si k nej objednať aj vhodné víno. Po skvelom jedle si dajte tiež kávu alebo dezert v hotelovej kaviarni.

Kúpele Trenčianske Teplice Tip na výlet

Termálne kúpele Trenčianske Teplice nájdete na úpätí Strážovských vrchov. Kúpele patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Liečivá sírna termálna voda je ideálna na liečbu pri problémoch s pohybovým aparátom.

Celé kúpele sú opravené a zariadené v orientálnom duchu, okrem liečivej vody a profesionálnych procedúr si tu teda užijete aj neopakovateľnú atmosféru. Po celý rok je k dispozícii vonkajší bazén Grand s termálnou vodou s teplotou 33 °C.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Za oddychom vo wellness nemusíte chodiť ďaleko - priamo v hoteli sa nachádza bazén s teplotou vody 28 ºC, v ktorom sa konajú i rehabilitačné cvičenia. Oddychujte tiež vo vírivke pre 4 osoby, alebo vo fínskej či parnej saune. K dispozícii je tiež slender štúdio, zdravie utužíte aj pri procedúrach alebo masáži.

Hotel Most Slávy ***

Ul. 17 novembra 11 , Trenčianské Teplice
Slovenská republika

+421 326 513 611

recepcia@hotelmostslavy.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
0,3 km
Zástavka
0,1 km
Aquapark
0,3 km
Zjazdovka
28 km