O ubytovaní

Penzion Vila Lieska nájdete v Starom Smokovci v centrálnej časti Vysokých Tatier. Nachádza sa len 20 m od zjazdovky s výbornými podmienkami pre lyžovanie. Oblasť je ideálna pre turistiku i cykloturistiku. Na vrchol Hrebienku (1270 m n. m.) vedie pozemná lanovka vzdialená 700 m od penziónu. Obľúbenými cieľmi turistov sú Gerlachovský a Lomnický štít (10 km) a Štrbské pleso (15 km). Za zábavou sa môžete vydať do Aquacity Poprad (16 km) alebo na chodník korunami stromov Bachledka (22 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe, ktorá je vybavená LCD televízorom, WiFi pripojením, posedením, písacím stolom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Svoj deň začnete raňajkami vo forme bufetu. Kedykoľvek sa môžete osviežiť nápojom v lobby bare. V okolí sa nachádza niekoľko reštaurácií, najbližšia z nich iba 100 m od penziónu.

Vysoké Tatry Tip na výlet

Najvýznamnejšie hory na Slovensku každoročne navštívia tisíce turistov. Láka ich výstup na našu najvyššiu horu Gerlachovský štít (2 654,4 m n. m.). Vydať sa sem môžete aj vtedy, ak si na adrenalínový výstup zrovna netrúfate - Tatranský národný park môžete prejsť po stovkách kilometrov turistických chodníkov a cyklotrás.

Čo vo Vysokých Tatrách nesmiete vynechať?

  • najznámejšie hory Kriváň a Lomnický štít (dostupný aj lanovkou)
  • Štrbské pleso či Veľké a Malé Hincovo pleso
  • jazdu pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok
  • Tricklandiu
  • Bobovú dráhu v Tatranskej Lomnici
  • Neďaleké aquaparky Tatralandia a Aquacity Poprad

V zime vám Vysoké Tatry pripravia nezabudnuteľný výhľad na zasneženú krajinu aj bohaté športové vyžitie. Zalyžujte si napríklad v lyžiarskom stredisku v Tatranskej Lomnici, v Ski areáli v Starom Smokovci alebo v Lopušnej doline. Navštíviť môžete tiež expozíciu zimných športov v Ski Múzeu.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Pre milovníkov relaxácie je Penzión Vila Lieska ideálnym miestom, pretože ponúka vlastné wellness vybavené vírivkou, saunou, parnou saunou a infra saunou.

Cestujete s deťmi?

Vo vzdialenosti 50 m od penziónu sa nachádza detské ihrisko. Deti i dospelí si môžu užiť veľa zábavy pri hraní stolných hier, ktoré sú na zapožičanie na recepcii.

Penzión Vila Lieska

Nový Smokovec 19259, Vysoké Tatry
Slovenská republika

0905200883

infolieska@gmail.com

Check in
15:00 - 18:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie platené

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,2 km
Aquapark
11 km
Zjazdovka
0,3 km