Obmedzenie využiatia pobytu nájdete v "Jak uplatnit" nižšie.


Luxusná oáza pokoja a harmónie

Wellness Hotel Patince **** nájdete v rovnomennej obci na Slovensku neďaleko Komárna a len pár krokov od prístavu. Čím je tento hotel jedinečný? Svojou filozofiou, ale tiež tým, že jeho súčasťou je vnútorné wellness a vonkajšie kúpalisko s termálnou liečivou vodou a k tomu všetkému je navyše babyfriendly, teda ideálne pre rodiny s deťmi každého veku.

Hotel ponúka ubytovanie v rôznych typoch izieb, pre vás bude pripravená moderná a komfortne zariadená izba Standard. Jeho súčasťou je dvojposteľ, balkón, klimatizácia, minibar, trezor, televízia, WiFi pripojenie a samozrejme tiež vlastná kúpeľňa s vaňou či sprchou a fénom. Niektoré izby majú možnosť prístelky.

Kulinárske špeciality a rad barov

Srdečný personál, regionálna kuchyňa i medzinárodné špeciality s využitím čerstvých lokálnych surovín, tak presne to vás čaká v miestnej reštaurácii. Na vyžiadanie je možné pripraviť vegetariánske, bezlepkové či diétne pokrmy. Každé ráno si vychutnáte raňajky formou bufetu (7:30 - 10:00), neskôr potom lahodné večere (17:30 - 21:00).

Na kávu zavítajte do Lobby baru a určite skúste i domáce dezerty z hotelovej cukrárne. K dispozícii je tiež Bowling bar, Wellness bar, Grill bar a Marína bar v prístave.

Zázračná voda

Kúzlo liečivej vody objavili rímski vojaci už v 1. storočí, keď táborili v susednej dedinke. A vy si túto minerálnu vodu môžete užiť aj dnes, pretože Wellness Hotel Patince **** má dokonca vlastný termálny prameň s teplotou približne 27 °C. Táto voda sa využíva na liečbu problémov s pohybovým ústrojenstvom, kožných problémov a črevných aj žalúdočných problémov.

Kúpanie od rána do večera

Celoročne si užijete kúpanie vo 3 vnútorných bazénoch, počas leta potom tiež v 7 vonkajších bazénoch - všetky s termálnou vodou. Vnútri vás čaká rímsky bahenný kúpeľ, veľký relaxačný bazén (maximálne 30 °C), odpočinkový bazén (36 °C), ale aj vírivka (35 °C) a saunový svet so 4 saunami. Dopriať si môžete tiež liečebné kúpele, relaxačné masáže, beauty procedúry a ďalšie.

Hlavným letným lákadlom je vonkajší bazén s rozlohou 600 m² s lezeckou stenou a tobogánom. Otvorené sú však aj ďalšie vonkajšie bazény (teplota vody 26 - 29 °C) a celkovo 4 tobogány.

Športové aktivity

Neviete si predstaviť dovolenku bez trochy pohybu? Vo Wellness Hoteli Patince **** si zahráte tenis - klasický aj stolný, minigolf a golf v neďalekom meste Tata, beach volejbal, petanque, bowling, biliard, alebo vyskúšajte hotelové fitnes centrum. Je tu tiež možnosť rybolovu, alebo power jogy.

Pobyt si užijú aj tí najmenší

Vyrážate na pobyt s deťmi? Aj tie si pobyt vo Wellness Hoteli Patince **** zamilujú. Je pre nich pripravený vnútorný (34 °C) i vonkajší (30 °C) detský bazén s tobogánom, šmykľavkou a fontánou. Hotel samozrejme ponúka možnosť doobjednania prístelky či detskej postieľky, ďalej tiež zakúpenie jednorazových plienok, plienok na plávanie a hračiek. V prvom poschodí hotela je tiež špeciálna miestnosť pre mamičky s prebaľovacím pultom, nočníkom, detskou vaničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Za poplatok je možné zariadiť aj stráženie detí. V reštaurácii zase nechýbajú detské stoličky, dostatok priestoru aj pre kočík a možnosť objednať špeciálne pokrmy pre deti. Samozrejmosťou je tiež detský kútik a animačný program.


Chcete sa na pobyt do Wellness Hotela Patince **** vydať v lete? Tak sa pozrite na parádny letnú ponuku.

Tipy na výlet

Wellness Patince

V akomkoľvek počasí vás rado privíta wellness centrum Patince. V bazénoch prúdi minerálna voda z termálneho prameňa, ktorá priaznivo vplýva predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Okrem toho tu na vás čaká i saunový svet alebo masáže. Maminky s istotou ocenia pôžitok z kozmetických a kúpeľných procedúr. Zaujímavosťou je aj rímsky kúpeľ – posedenie okolo prameňa, ktoré sa nachádza priamo na jazierku.

Vodné mlyny Tata

Ak budete tráviť svoju dovolenku v mestečku Tata, rozhodne by ste nemali vynechať návštevu miestnych mlynov, ktorými sa preslávilo. V tejto oblasti sa ich nachádza celkom 15 (Berta, Cifra, Czégény, Pekařský, Nepomuckého a ďalšie) a sú neoddeliteľnou súčasťou miestnej histórie. Za návštevu stojí mlyn Cifra pochádzajúci zo 16. storočia alebo krásne zrekonštruovaný mlyn Nepomuckého.

Tata

Maďarské mestečko Tata ponúka obrovské množstvo rôznych turistických atrakcií, nie je problém v ňom stráviť celodenný výlet. Drevená veža s hodinami, ktorá bola skonštruovaná bez použitia jediného klinca, botanická záhrada, hrad z 13. storočia, veľa architektonicky zaujímavých kostolov, prvý maďarský park v anglickom štýle a mnoho ďalšieho.

Wellness hotel Patince ****

Patince 431, Patince
Slovenská republika

+421 918 243 284

ck@wellnesspatince.sk

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,67/5
Celkom 3 hodnotení