Dovolenka v kúpeľoch Bešeňová

Obec Bešeňová sa nachádza v Liptovskej kotline v obklopení vrcholkov Nízkych a Západných Tatier je ideálna k oddychu aj výletom. Hotel Flóra je tým najlepším východiskovým bodom pre spoznávanie okolia, stojí len 100 m od miestneho obľúbeného termálneho aquaparku.

Užite si pohodlie v moderne zariadených dvojlôžkových izbách, rodinných štúdiách či apartmánoch. Všetky ponúkané typy ubytovania disponujú vlastným sociálnym zariadením, chladničkou, TV/SAT a WiFi.

Pobyt v hoteli vám spríjemní aj reštaurácia s domáckou atmosférou, v ktorej vám profesionálna obsluha ponúkne len tie najkvalitnejšie pokrmy. Či už prídete ráno, na obed či večer, vždy na vás čaká niečo dobrého.


Prezrite si Hotel Flóra Bešeňová zo všetkých uhlov pohľadu vo VIRTUÁLNEJ PREHLIADKE.


Termálny aquapark priamo pri hoteli

Aquapark Bešeňová je turisticky obľúbeným aquaparkom, v ktorom si užijete perfektnú zábavu po celý rok. Vo vonkajšej časti nájdete plavecké a relaxačné bazény, 3 tobogany a mnoho ďalších atrakcií. Vo vnútornej časti sa môžete okrem bazénov s vodnými chrličmi tešiť napríklad na niekoľko víriviek. Pre deti je k dispozícii divoká rieka, šmýkačky, ale aj vnútorné bazény s rôznymi atrakciami. 45% - 50% zľavu môžete naviac využiť aj v Aquaparku Tatralandia.

Ak ste fanúšikmi zimných športov, neváhajte navštíviť okolité lyžiarske strediská Park snow Donovaly (36 km), Ski & bike park, Ružomberok alebo stredisko Jasná Nízke Tatry (30 km).

Tipy na výlet

Demänovská jaskyňa Slobody

Najnavštevovanejšia jaskyňa na Slovensku sa nachádza v Demänovskej doline, 11 km od Liptovského Mikuláša. Právom patrí k obdivovaným skvostom, má totiž systém chodieb, podzemných siení aj bohatú kvapľovú výzdobu. Okrem stalaktitov a stalagmitov tú nájdete kamenné vodopády a bohato zdobené jazierka s kvapľovými leknami na hladine.

Ski Jasná Nízké Tatry

Jasná Nízke Tatry, to je nádherné prostredie, v ktorom si každý lyžiar bude pripadať ako v rozprávke. Najväčšia lyžiarska aréna na Slovensku ponúka lyžovanie na severnej aj južnej strane Chopku, a to od decembra až do konca apríla. Stredisko disponuje 49 km perfektne upravených zjazdoviek, z ktorých si vyberie každý - či už vyrážate na dovolenku so svojimi deťmi, alebo si chcete dopriať poriadnu adrenalínovú profi jazdu, Jasná vám svojou ponukou vyjde v ústrety.

Aquapark Tatralandia

Miesto plné dobrodružstva a zábavy zasadené do čarovnej krajiny Liptova. To je Tatralandia, ktorá sa môže pochváliť titulom najväčšieho areálu vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe. Malí aj veľkí sa tu dokonale vybláznia v 14 bazénoch s morskou, termálnou alebo čírou vodou či na 26 toboganoch, šmykľavkách a najrôznejších atrakciách. A keby náhodou pršalo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Hotel Flóra Bešeňová

Bešeňová 58, Bešeňová
Slovenská republika

+421 44 430 31 34

flora@besenovaflora.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 6 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,74/5
Celkom 50 hodnotení