Hotel Flóra Bešeňová **

Hotel Flóra Bešeňová **

Bešeňová 58, Bešeňová
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Refimo s.r.o. IČ: 44722893


+421 902 907 899

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
0,2 km
Zjazdovka
14 km
Bežkovanie
14 km

O ubytovaní

Hotel Flóra Bešeňová sa nachádza v známej kúpeľnej obci Bešeňová, len 220 m od aquaparku Gino Paradise s vnútornými aj vonkajšími bazénmi, adrenalín zónou a kúpeľmi. Blízko to budete mať aj ku všetkým krásam Nízkych Tatier, Liptovská Mara leží len 7 km od hotela, Demänovská ľadová jaskyňa necelých 23 km.

Za poznaním môžete vyraziť do neďalekého archeologického centra Havránok (8,7 km), keltského opevnenia z 1. storočia pred n.l., alebo do archeoparku Liptovia (7,3 km), umelo vybudovaného areálu, ktorý slúži ako interaktívne múzeum. Za návštevu stojí aj obec Vlkolínec (16,1 km), ktorá je pre svoju zachovalú historickú architektúru zapísaná na Zozname UNESCO. Vydať sa sem môžete aj v zime, keď snehová pokrývka ešte umocňuje krásnu atmosféru miesta.

V zimných mesiacoch vám krásne predstavenie poskytne aj Brankovský vodopád (19,8 km), ktorý sa radí medzi päť najvyšších vodopádov na Slovensku a v tuhých mrazoch vytvára nádhernú ľadovú stenu. Užiť si môžete tiež blízkosť niekoľkých lyžiarskych areálov, ako je Malinô Brdo (14 km) s 12 km zjazdoviek a snowtubingom alebo lyžiarske stredisko Smrekovica (24,5 km) s veľkým množstvom prírodného snehu a prírodným klziskom.

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v moderne zariadených dvojlôžkových izbách, rodinných štúdiách či apartmánoch. Všetky ponúkané typy izieb disponujú vlastnou kúpeľňou s fénom, chladničkou, satelitnou televíziou a WiFi pripojením.

  • Dvojlôžkové izby nájdete na prvom poschodí, niektoré môžu mať balkón alebo prístelku.
  • Rodinné štúdiovlastnú kuchynku a je na prízemí.
  • Apartmány sú tiež vybavené kuchynkou, navyše majú priestranný balkón a oddelenú obývaciu izbu a spálňu.

Na čom si pochutnáte?

Pobyt v hoteli vám spríjemní aj reštaurácia s domáckou atmosférou, v ktorej vám profesionálna obsluha ponúkne len tie najkvalitnejšie pokrmy z tradičnej českej aj medzinárodnej kuchyne.

Tipy na výlet

Aquapark Bešeňová
Aquapark Bešeňová
Bešeňová
Bešeňová
Liptovská Mara
Liptovská Mara