Hľadáte oddychový wellness pobyt s privátnym vstupom do sauny a vírivky? Hotel Vila Anne-Mary *** je ideálnym miestom pre vás. Navyše vás čakajú bufetové raňajky, fľaša vína na izbe aj espresso s kúpeľnými oblátkami. V cene máte aj požičanie bicyklov.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dáša T.)

Hotel bol v príjemnom tichom prostredí a napriek tomu blízko centra mesta. Všetko čo bolo sľúbené v kupóne sme dostali, dokonca nám to bolo hneď pri príchode ponúknuté, bez dotazovania, tak ako to má byť. Pani recepčná bola veľmi milá, ústretová, doslova by nám splnila všetko čo nám videla na očiach, boli sme veľmi milo prekvapený. Radi sa vrátime do takej pohody. Ďakujeme.

Vynikajúce (Marek L.)

Spokojnosť s ubytovaním, wellnessom. Využili sme aj možnosť zapožičania si bicyklov. Hotel v blízkosti centra aj kúpeľného ostrova.

Vynikajúce (František P.)

Maximálna spokojnosť, veľmi milá, ústretová recepčná, výborné raňajky a wellness, pekná izba.

Vynikajúce (Mária B.)

Hotel je na krásnom, tichom mieste, všetko zodpovedalo tomu čo nám ponúkali. Zo všetkým sme boli nadmieru spokojní, hotel krásny, izby krásne, ranajky výborné a veľký výber, bicykle fantastické, len škoda že su len 2. Personál milí, usmiati, komunikační - zlatí ľudia. Tipy na výlet: Beckov, Čachtický a Trenčianský hrad - je tam toho spusta, len to treba dobre zorganizovať.

Skvelé (Ĺudovít B.)

Boli sme s priatelkou spokojny s ubytovanim izby su pekne zariadene akurat ranajky jednotvarne kazdy den to iste a Welones uplne slaby a doplatok velky za jednu saunu a dzkuzu je desat eur na osobu az moc.

Skvelé (Peter K.)

Hotel je v peknom prostredi pri parku. Ranajky boli vyborne, pestry bufetovy stol. Wellness bol prijemny, virivka aj sauny. Personal ustretovy. Mali sme aj bicykle so sebou a vytahom sa dali schovat do pivnice.