Zájdite si na dovolenku s celou rodinou a užite si ubytovanie v Hungária Panzió len necelý kilometer od jedinečných jaskynných kúpeľov. V penzióne vás čakajú sauny. Na deti čaká ihrisko a herňa.

O ubytovaní

Hungária Panzió *** sa nachádza v meste Miskolc neďaleko slávnych jaskynných kúpeľov Miskolc Tapolca (1 km). Obľúbenými cieľmi výletov sú hrad Diósgyőr (10 km) či záhrada Népkert (5 km) obklopená klasicistickými domami. Nájdete tu tiež zoologickú záhradu (13 km). Miskolc sa nachádza neďaleko známej vinárskej oblasti Tokaj (50 km), a tak vynikajúce miestne víno ochutnáte skoro na každom kroku. Okrem toho je Tokaj súčasťou Zoznamu pamiatok UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s dreveným nábytkom. Izby sú vybavené káblovou televíziou, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia ponúka okrem talianskej pizze aj tradičné maďarské špeciality a bohatý výber nápojov. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa môžete tešiť na servírované večere.

Kde budete relaxovať?

Dokonalý odpočinok zažijete v hotelovom wellness centre, kde na vás čaká vírivka, fínska a infra sauna, soľná jaskyňa a tiež solárium.

Cestujete s deťmi?

Vďaka vonkajšiemu ihrisku so šmykľavkami, trampolínou a pieskoviskom si dovolenku užijú aj vaše deti. Za nepriaznivého počasia čaká množstvo hier vo vnútornej herni.

Niečo naviac

Nudiť sa v penzióne Hungária rozhodne nebudete. Jeho súčasťou sú aj kurty na squash. O vašu zábavu sa ďalej postará stolný futbal, stolný tenis a air hokej.

Hungária Panzió ***

Hungária Panzió ***

Csabai út 7 , Miskolc
Maďarsko

+36 46 432 884

hungariapanzio@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,9 km
Zástavka
0,3 km