• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Dovolenka v modernom Penzióne Nevada ***

Vyrazte na dovolenku do Dunajskej Stredy a ubytujte sa v Penzióne Nevada ***, ktorý nájdete v pokojnej časti mesta neďaleko Thermalparku.

Ubytovanie ponúka penzión v moderne zariadených izbách s elegantným nábytkom a peknými doplnkami. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením a TV.


O príjemnú dovolenku sa postará ochotný a prívetivý personál, ktorý vám rád odporučí napríklad výlety do okolia.


Priamo v penzióne nájdete aj reštauráciu Nevada - pub s príjemnou atmosférou, kde sa budete cítiť ako doma. Vyberať si tu môžete dobroty ako slovenské a maďarské, tak aj zverinu alebo ryby. Pochutnať si môžete aj na výbornom víne.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Daniela S.)

Personál vstřícný. V restauraci, která je asi 50 metrů od penzionu při večeři nikam nespěchají. Pokoje hezké, čisté. Celkem častý pohyb aut. Pokud se zavřou okna, tak to tolik neruší. K wellness je to celkem dlouhá procházka. Komu by vadilo, vezme si taxi za 2,50€. Wellness nás mile překvapil. Kabinka s mořskou léčivou párou, sušička na plavky, což jsem několikrát během dne ráda využila.

Štandard (Roman ?.)

Už jsme nocovali v lepších podmínkách. Nefunkční TV, nefunkční wifi, pidisprcha s megahlučným ventilátorem. Trochu to kompenzovali dobré snídaně a večeře, i když u druhé jsme byli zklamáni z obsluhy, že ani na dezert, který byl v ceně, nedošlo.

Vynikajúce (Miroslav M.)

Byl jsem spokojený, strava výborná, personál milý, drobné výhrady - penzion není 50m od restaurace, ale dobrých 100m, pro mě měká postel a absence malé chladničky. Ale nemá to vliv na celkový velice dobrý dojem.