O ubytovaní

Vyrazte na dovolenku do Dunajskej Stredy a ubytujte sa v modernom Penzióne Nevada ***, ktorý nájdete v pokojnej časti mesta neďaleko Thermalparku, relaxačného centra s termálnou vodou, 4 vnútornými a 6 vonkajšími bazénmi. Na výlety je však okolie bohaté, objavte krásy mesta Dunajskej Stredy alebo vyjdite trochu ďalej - napríklad k jedinému profesionálnemu Automotodromu Slovakiaring na Slovensku (9 km), alebo ku krásnemu Chateau Amade do Vrakune (9 km). A keď už tam budete, urobte si krátku, krásnu prechádzku vo Vrakunskok háji. Pokiaľ holdujete golfu, vychýrené golfové ihrisko Welten, Báč je od penziónu vzdialené 18 km. Lyžiarske strediská nájdete najbližšie 60 km od Dunajskej Stredy, v zime sa tu skôr oddajte relaxu v spomínanom Thermalparku.

Kde budete spať?

Ubytovanie ponúka penzión v moderne zariadených izbách s elegantným nábytkom a peknými doplnkami, televíziou a vlastnou kúpeľňou s WC a sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v penzióne nájdete aj reštauráciu Nevada - pub s príjemnou atmosférou, kde sa budete cítiť ako doma. Vyberať tú môžete dobroty ako slovenskej či maďarskej kuchyne, tak i zverinu alebo ryby. Pochutnať si môžete aj na výbornom víne.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dana Kuklišová K.) ( - Česko)

Vše v naprostém pořádku, milý personál, krásný pokoj, akorát jsme měli okna do ulice, kde jezdí auto za autem. Pod námi v přízemí byl mejdan do 1 hodiny ráno, takže se dobře vyspat nejde. Snídaně přímo v penzionu, večeře v restauraci asi 50m vzdálené. Výběr ze 6 jídel velké porce a chutné, spokojenost. Termály úžasné, vřele doporučuji.

Vynikajúce (Nikol T.) ( - Slovensko)

Boli sme maximálne spokojní ! V penzióne pracujú veľmi milí ľudia od recepcie cez raňajky, večere :) naozaj milí personál. Zapožičali mi kanvicu pre malého, fen na vlasy, postieľku detskú. Izby aj penzión boli krásne čisté voňavé, pobyt sme si naozaj užili. Raňajky a večere boli perfektné ! ;) naozaj sme si pochutnali ! Určite sme v penzióne neboli posledný x, chystáme sa tam o mesiac znova ❤️

Vynikajúce (Jarmila H.) ( - Slovensko)

Vsetko bolo super