Nimnica, Nimnica
Slovenská republika

+421 424 608 608

rezervacie@kupelenimnica.sk

Check In
7:00 - 14:00
Check Out
do 10:00

Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatk 1,6 - 3 €/deň (pri pobytu do 5 dní) alebo 1,6 €/deň (pri pobytu na 6 a viac dní)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,8 km
Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zástavka
1,4 km
Aquapark
40 km

O ubytovaní

V novo zrekonštruovanom kúpeľnom dome Salus v kúpeľoch Nimnica blízko Púchova si môžete užiť relax a liečebné procedúry, čo hrdlo ráči. A ak sa zrovna nebudete chcieť nechávať rozmaznávať vyškoleným personálom, môžete sa kedykoľvek prejsť do blízkeho lesoparku s romantickým jazierkom. Užívajte si prechádzky okolo blízkej vodnej nádrže Nosice, alebo vyrazte na krátke túry napríklad na kopec Holíš či ku kaplnke sv. Márie. V zime zapadnite do niektorého z kúpeľných domov a relaxujte.

Kde budete spať?

Vyspíte sa v jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách. Vo všetkých vám poslúži WiFi, chladnička, TV/SAT, telefón, trezor a fén. Jednolôžkové izby majú sociálne zariadenie spoločné na chodbe, zatiaľ čo dvojlôžkové ho majú priamo na izbe.

Z kúpeľného domu je to len kúsok do hlavnej budovy Balnea Grand, kde sídli ambulancia lekára, jedálne Fiesta a Standard, Medicínske wellness centrum, fitness, reštaurácia Impresia a tiež sa tam vykonáva väčšina liečebných procedúr.

Na čom si pochutnáte?

Výborné pokrmy si vychutnáte v miestnej reštaurácii. Môžete sa tešiť na bohaté bufetové stoly v jedálni Fiesta. Z ponuky si tú vyberie skutočne každý - jedáleň podáva ako mäsité, tak i bezmäsité jedlá, sladké či slané. Ak okrem skvelého jedla hľadáte aj príjemné posedenie, navštívte tunajšiu reštauráciu Impresia. Poteší vás nielen bohatou knižnicou, príjemnou hudbou a krásnym výhľadom na okolie, ale tiež kvalitným jedlom a výberovým vínom.

Kde budete relaxovať?

V medicínskom wellness centre sa o vás bude starať vyškolený personál a využiť môžete niekoľko procedúr, liečivých prameňov, vírivku, tropické sprchy, bazén s masážnymi tryskami a všemožné sauny. Pri procedúrach bude vždy prítomný skúsený, zdravotnícky vzdelaný personál. Z Nimnice sa preto vrátite domov ako znovuzrodení.

Niečo naviac

V kúpeľoch Nimnica sa nebudete nudiť ani po absolvovaní všetkých procedúr a wellness. Zabavíte sa pri bowlingu, biliardu či stolnom tenise alebo si zájdete na svoj obľúbený drink do baru s krbom. Tichej zábave praje čitáreň a vaše deti sa zabavia v detskom kútiku.