Objavte to NAJ z Chorvátska a získajte inšpiráciu na budúcu dovolenku na Jadrane!

Oblíbené 0

Zatiaľ nemáte žiadne obľúbené ponuky.

  • K ponukám sa môžete kedykoľvek vrátiť
  • Obľúbené ponuky na jednom mieste
  • Upozornenie na zmeny v ponukách

KD SALUS

4,7/5
(Celkom 3 hodnotení)Skvelé
Nimnica, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Nezáväzný dopyt

Aktuálne nie je k dispozícii žiadna aktívna ponuka pre tento hotel. Nevadí! Radi Vám pošleme ponuku podobných hotelov v rovnakej lokalite. Stačí, keď vyplníte formulár nižšie a zašleme Vám ponuku.


Odoslaním žiadosti súhlasíte so spracováním Vašich vyššie uvedených kontaktných údajov v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov


KD SALUS

KD SALUS

Nimnica, Nimnica
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Kúpele Nimnica, a.s. IČ: 31638708


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
7:00 - 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatk 1,6 - 3 €/deň (pri pobytu do 5 dní) alebo 1,6 €/deň (pri pobytu na 6 a viac dní)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Fitness
Fén
Wellness
Vnútorný bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,8 km
Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zastávka
1,4 km
Aquapark
40 km

Hodnotenie od zákazníkov

5/5 (Teodor R.) (Slovensko - Slovensko)

Hotel bol čistý, izba upravená. Procedúry boli výborne načasované, každý deň niečo. Jedlo chutné, postačujúce. Čo nám chýbalo - tip na výlet.

5/5 (Monika R.) (Slovensko - Slovensko)

všetko bolo super

4/5 (Slavomíra Č.) (Česko - Česko)

KD byl bez výtahu, byli jsme ubytování ve II. poschodí /nar 1949 a 1951/ takže ikdyž okolí je úžasné, kromě cesty na procedury a stravování jsme nic jiného nezvládli. Co se týče personálu, všechno je zpomalené. Čekání na přijetí, na snídani a oběd fronty.

O ubytovaní

V novo zrekonštruovanom kúpeľnom dome Salus v kúpeľoch Nimnica blízko Púchova si môžete užiť relax a liečebné procedúry, čo hrdlo ráči. A ak sa zrovna nebudete chcieť nechávať rozmaznávať vyškoleným personálom, môžete sa kedykoľvek prejsť do blízkeho lesoparku s romantickým jazierkom. Užívajte si prechádzky okolo blízkej vodnej nádrže Nosice, alebo vyrazte na krátke túry napríklad na kopec Holíš či ku kaplnke sv. Márie. V zime zapadnite do niektorého z kúpeľných domov a relaxujte.

Kde budete spať?

Vyspíte sa v jednolôžkových alebo dvojlôžkových izbách. Vo všetkých vám poslúži WiFi, chladnička, TV/SAT, telefón, trezor a fén. Jednolôžkové izby majú sociálne zariadenie spoločné na chodbe, zatiaľ čo dvojlôžkové ho majú priamo na izbe.

Z kúpeľného domu je to len kúsok do hlavnej budovy Balnea Grand, kde sídli ambulancia lekára, jedálne Fiesta a Standard, Medicínske wellness centrum, fitness, reštaurácia Impresia a tiež sa tam vykonáva väčšina liečebných procedúr.

Na čom si pochutnáte?

Výborné pokrmy si vychutnáte v miestnej reštaurácii. Môžete sa tešiť na bohaté bufetové stoly v jedálni Fiesta. Z ponuky si tú vyberie skutočne každý - jedáleň podáva ako mäsité, tak i bezmäsité jedlá, sladké či slané. Ak okrem skvelého jedla hľadáte aj príjemné posedenie, navštívte tunajšiu reštauráciu Impresia. Poteší vás nielen bohatou knižnicou, príjemnou hudbou a krásnym výhľadom na okolie, ale tiež kvalitným jedlom a výberovým vínom.

Kde budete relaxovať?

V medicínskom wellness centre sa o vás bude starať vyškolený personál a využiť môžete niekoľko procedúr, liečivých prameňov, vírivku, tropické sprchy, bazén s masážnymi tryskami a všemožné sauny. Pri procedúrach bude vždy prítomný skúsený, zdravotnícky vzdelaný personál. Z Nimnice sa preto vrátite domov ako znovuzrodení.

Niečo naviac

V kúpeľoch Nimnica sa nebudete nudiť ani po absolvovaní všetkých procedúr a wellness. Zabavíte sa pri bowlingu, biliardu či stolnom tenise alebo si zájdete na svoj obľúbený drink do baru s krbom. Tichej zábave praje čitáreň a vaše deti sa zabavia v detskom kútiku.

4,7   Vynikajúce 3 hodnotení