• Domáci maznáčik za poplatok 8 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Pobyt v unikátne zariadených izbách

Majitelia svoj výnimočný Hotel Zerrenpach Osrblie *** rekonštruovali postupne, a tak má každá izba jedinečné zariadenie a svojskú atmosféru. Užite si pobyt v izbe Standard, k dispozícii vám budú dve lôžka a prípadne aj prístelky, stôl, stolička, minibar, trezor i TV. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom.

Za príplatok môžete byť ubytovaní aj v luxusnej izbe Wood Lux. Izba je zariadená nábytkom z prírodných materiálov a štýlovými doplnkami, vďaka čomu pôsobí mimoriadne útulne a štýlovo.

Zahryznite sa do Drevníku alebo Horehronky

Hotel Zerrenpach Osrblie *** sa môže pochváliť výnimočnou raňajkárňou a reštauráciou, kde si vychutnáte výbornú polpenziu. Reštaurácia ponúka bohatý výber jedál medzinárodnej kuchyne aj tradičné slovenské špeciality. Nebojte sa ale okúsiť známe dobroty v nových a vylepšených prevedeniach. Môžete si objednať napríklad pizzu Osrbľanku či Horehronku, alebo pizzu Samosato, ktorej príchuť si vymyslíte vy sami.

V reštaurácii rozhodne musíte ochutnať aj vydarené kulinárske experimenty, o ktoré sa postarali sami majitelia hotela. Ochutnajte tak sladký Osrbliansky Stromník alebo Osrbliansky Drevník či kysnutú knedľu s bylinkami, so žampiňónmi, s paradajkovou špirálou, so slaninkou a cibuľkou či so slivkovým lekvárom alebo ďalšími príchuťami.

Užite si malé, ale bohaté wellness

Zbavte sa stresu všedných dní vo wellness. Hotel Zerrenpach *** síce sľubuje malý svet oddychu, no možnosti relaxácie ponúka skutočne bohaté. Doprajte si relax vo vírivke, fínskej saune či eukalyptovej pare. Behom návštevy si posilnite zdravie v ochladzovacom bazéne, prechádzkou po Kneippovej kúpeľno-vodnej ceste s masážou nôh alebo pod ľadopádom či tropickým dažďom. Na záver si odpočiňte na teplej lavici či v tepidáriu s piatimi vyhrievanými lehátkami.

Dopriať si môžete aj uvoľňujúcu masáž. Miestny masér používa len prírodnú kozmetiku z rastlinných a bylinných extraktov, ktoré vám zabezpečia krásu a pocit harmónie.