Letný pobyt pre dvoch v penzióne Kalinka pri aquaparku Malé Bielice. V cene je polpenzia a neobmedzený vstup do bazénov, vírivky, sauny i fitness. Neďaleko nájdete Bojnice i Piešťany.

Wellness penzión **Kalinka**

Penzión ponúka komfortné ubytovanie a bohatý wellness v príjemnom prostredí v obľúbenej lokalite Malé Bielice.  Izby sú novo zrekonštruované. Tešte sa plavecký a perličkový bazén s termálnou vodou s blahodárnymi účinkami na celkovú regeneráciu organizmu, vírivku, fínsku a infra saunu a tiež fitness centrum. Súčasťou penziónu je i reštaurácia s tanečným parketom, barom, letnou terasou a grilom. 

Luxusný aquapark, príroda a výlety**
**

Za návštevu rozhodne stojí nový areál tunajších kúpeľov, kde si užijete relax v liečivej minerálnej vode vo vnútorných a i vonkajších bazénoch s masážnymi prameňmi. Nechýbajú ani tobogány, šmýkačky, divoká rieka a ďalšie atrakcie. Aquapark sa nachádza asi 15 minút pešej chôdze (alebo 3 minúty autom) od penziónu. 

Z historických pamiatok rozhodne navštívte nádherný Bojnický zámok a ZOO (30 km), Trenčiansky hrad, kúpele Piešťany s malebnou kolonádou alebo zrúcanina Čachtického hradu. Priamo v Malých Bieliciach na nachádza hvezdáreň. 


Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jana P.)

Vše naprosto v pořádku, personál velmi milý, strava výborná, bez problémů zajistili bezlepkovou stravu, wellness paráda. Vše hodnotíme velmi kladně.

Vynikajúce (Martina P.)

Velká spokojenost. Ochotný a vstřícný personál, výborný wellness (bazén, vířivka, sauny), příjemné prostředí. Vynikající jídlo, velké porce.

Skvelé (Libor H.)

Mravenci na apartmánu, byl nám poskytnut přípravek na hubení. Strava i bazén perfektní. Kouření na recepci i na baru velmi nepříjemné.

Skvelé (Milan O.)

Vnútorné prostredie hotela by chcelo už renováciu je dosť opotrebované inak čisté. Vonku sa stavia tak teraz je tam dosť velký neporiadok.

Skvelé (Ivana Z.)

Zamestnanci penziónu boli veľmi príjemní, ochotní, snažili sa vyjsť v ústrety. Možno raňajky by mohli byť od ôsmej hodiny, ale inak jedlo bolo chutné, dalo sa vybrať z pestrej ponuky. Bazény a sauny spĺňali naše predstavy.

Skvelé (Pavol G.)

Prostředí hotelu vyhovuje starší nenáročné, ekonomicky slabší, chodící (bez opory) klientele. Pobyt odpovídal popisu. Obdržel jsem vše, co bylo na kuponu. Strava - velké porce, dokonce k večeři i pití v ceně. Někdy spálený obal na řízku, brambory z předchozího dne. Wellness - přírodní podmínky vynikající, klientela 65+, nevhodné pro rodiny s dětmi. Personál hotelu dělá co může, recepční čepuje pivo, televize seřizuje kuchař. Výlet - Kaufland Partizánske.

Vynikajúce (Petr K.)

Ubytování dobré, vstřícný personál, kuchař vařil výborně, koupání v termální vodě vynikající.

Skvelé (Hanka P.)

Hotel je starší, hodně topili, i když nebylo potřeba, v koupelně nefungovalo odvětrávání. Postele jsou tvrdé, ale to záleží jak pro koho. Jídlo bylo dobré, bylo ho hodně, jen snídaně by mohla být od 8h. Wellness super, bazén, vířivka i sauny. Personál milý a ochotný.

Vynikajúce (JOSEF ?.)

Líbilo se nám rodinné prostředí penzionu a příjemné vystupování personálu. Mohli jsme popíjet kávu přímo u bazénu.

Skvelé (Luděk B.)

Prostředí hotelu hodnotím 2* Wellness a strava dobré. Doporučuji návštěvu zámku Bojnice.