Letný pobyt pre dvoch v penzióne Kalinka pri aquaparku Malé Bielice. V cene je polpenzia a neobmedzený vstup do bazénov, vírivky, sauny i fitness. Neďaleko nájdete Bojnice i Piešťany.

Wellness penzión **Kalinka**

Penzión ponúka komfortné ubytovanie a bohatý wellness v príjemnom prostredí v obľúbenej lokalite Malé Bielice.  Izby sú novo zrekonštruované. Tešte sa plavecký a perličkový bazén s termálnou vodou s blahodárnymi účinkami na celkovú regeneráciu organizmu, vírivku, fínsku a infra saunu a tiež fitness centrum. Súčasťou penziónu je i reštaurácia s tanečným parketom, barom, letnou terasou a grilom. 

Luxusný aquapark, príroda a výlety**
**

Za návštevu rozhodne stojí nový areál tunajších kúpeľov, kde si užijete relax v liečivej minerálnej vode vo vnútorných a i vonkajších bazénoch s masážnymi prameňmi. Nechýbajú ani tobogány, šmýkačky, divoká rieka a ďalšie atrakcie. Aquapark sa nachádza asi 15 minút pešej chôdze (alebo 3 minúty autom) od penziónu. 

Z historických pamiatok rozhodne navštívte nádherný Bojnický zámok a ZOO (30 km), Trenčiansky hrad, kúpele Piešťany s malebnou kolonádou alebo zrúcanina Čachtického hradu. Priamo v Malých Bieliciach na nachádza hvezdáreň. 


Penzión Kalinka

Partizánske 209, Malé Bielice
Slovenská republika

+(421) 387 496 509

penzionkalinka@skylan.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
3,95/5
Celkom 58 hodnotení