Ubytujte sa v obľúbenom Penzióne Iveta, ktorý leží blízko slovenského "Mŕtveho mora" v Podhájskej. V cene sú raňajky formou bufetu, vstup do soľnej jaskyne aj vstup do Relax a Fit parku priamo v penzióne. Tešte sa aj na športové vyžitie.

O ubytovaní

Penzión Iveta leží na juhu Slovenska v obľúbenej turistickej destinácii. Jeho výbornú polohu oceníte, či už sú vaším cieľom pamiatky, alebo termálne kúpalisko. Termálne kúpalisko Podhájska je od penziónu vzdialené len 3,2 km. Okrem relaxu v termálnej liečivej vode objavujte krásy okolia, napríklad miniskanzen s fontánou (3 km), zrúcaninu Mariánska Čeľaď (7,9 km), poprípade navštívte cca 32 km vzdialené Levice so všetkými jej krásami.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlne zariadených dvojlôžkových izbách, v každej nájdete vlastné sociálne zariadenie a TV. Niektoré z izieb majú aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

Reštauráciu, v ktorej vám kuchári pripravujú pokrmy len z kvalitných a čerstvých surovín, nájdete priamo v objekte.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu môžete využiť wellness centrum, kde nájdete saunu, solárium a fitness. Vybrať si môžete aj z ponuky rôznych masáží, pri ktorých si výborne oddýchnete.

Niečo naviac

Penzión ponúka hosťom niekoľko vnútorných športovísk a soľnú jaskyňu, ktorá je otvorená denne od 9:00 do 21:00 hodín. Pobyt v rozprávkovo zariadených priestoroch blahodarne pôsobí nielen na astmu a iné pľúcne choroby, oceníte ho aj pri oddychu od stresu a prepracovania.

Penzión Iveta

Radava 535 , Radava
Slovenská republika

+421 35 658 2390

penzioniveta@penzioniveta.com

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za poplatek 10 €/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
4,2 km
Zástavka
0,5 km

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogany, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Otváracia doba: (do 30.9.2021)

 • PO: 13:00 - 22:00 hodín
 • UT - NE: 9:00 - 19:00 hodín

Vstupné: (môže sa líšiť podľa sezóny)

 • Kúpalisko:

  • Cez všedné dni: dospelí: 6 €/celodenný vstup, znížené vstupné: 5,50 €/celodenný vstup, dieťa do 15 rokov 3,50 €/celodenný vstup
  • Cez víkendy a sviatky: 6 €/celodenný vstup, znížené vstupné: 6 €/celodenný vstup, dieťa do 15 rokov 4 €/celodenný vstup
 • Wellness centrum:

  • Bazénový svet: dospelí: 10 €/3-hodinový vstup, deti do 15 rokov 5 €/3-hodinový vstup
  • Vitálny svet: 9 €/samostatný vstup, 6 €/doplatok ku vstupu do bazénového sveta

Pozor, termálne kúpalisko je otvorené, ale bazény s termálnou vodou sú až do odvolania mimo prevádzky. Viac informácií tu.

Viac informácií
Rímske kúpele v Podhájskej
Levický hrad
Skalné obydlia Brhlovce