Penzión Adria kúsok od známeho termálneho kúpaliska v kúpeľnom mestečku Podhájska je ideálnym miestom na oddych. Užite si ubytovanie v izbe s kuchynkou i vstup do kúpeľov. Jedno dieťa do 9,9 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

Rodinný Penzión Adria ponúka pobyt plný oddychu blízko slávnych termálov v Podhájskej. Miestne termálne kúpalisko je vzdialené len asi 5 minút chôdze.

V okolí je mnoho rančov, prechádzku na koni si môžete užiť napríklad na ranči Trilobit (10 km). Ak zatúžite po kultúre v meste, navštívte Nové Zámky (25 km), alebo Levice so zrúcaninou hradu (25 km).

Kde budete spať?

Budete ubytovaní v izbách vybavených kuchynkou s chladničkou, varičom a varnou kanvicou, môžete si teda pripraviť niečo dobré pod zub kedykoľvek počas dňa. V izbách nájdete aj TV a WiFi, každá z nich má navyše samostatný východ na terasu s možnosťou posedenia. Nechýba samostatná kúpeľňa.

Termálne kúpalisko Podhájska Tip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogany, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom. V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Otváracia doba: (môže sa líšiť podľa sezóny)

  • PO: zatvorené
  • UT - NE: 9:00 - 20:00 hodín

Vstupné: (môže sa líšiť podľa sezóny)

  • Vonkajší bazénový svet:
    • Dospelí: 12 €/osoba/celodenný vstup
    • Deti: 6 €/osoba/celodenný vstup
Viac informácií

Niečo naviac

Zakončite každý deň príjemným posedením na záhrade s grilom, kde si môžete tiež opiecť svoju obľúbenú grilovanú špecialitu.

Penzion Adria

Družstevná 8 , Podhájska
Slovenská republika

+421 905 866 331

adriapodhajska@gmail.com

Check In
od 13:00
Check Out
do 9:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Aquapark
2,5 km