Objavte čaro kúpeľného prostredia Malých Bielíc. Ubytujte sa v penzióne Kalinka s raňajkami a večerou formou à la carte, vstupom do bazéna, vírivky a nových sáun. Penzión leží kúsok od obľúbených kúpeľov Malé Bielice.

Ubytovanie v penzióne Kalinka pre celú rodinu

Penzión ponúka ubytovanie v štandardne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, TV a v objekte je WiFi pripojenie zdarma.

V reštaurácii sa tešte na polpenziu podávanú formou à la carte. Raňajky aj večere si teda vyberáte podľa vlastného priania.

Relax v termálnych bazénoch a nových saunách

Nechajte svoje telo aj dušu oddýchnuť v termálnych bazénoch penziónu Kalinka. Ponorte sa do perličkového bazéna s teplotou vody až 37 °C alebo si zaplávajte v termálnom bazéne s teplotou vody až 30 °C. Zrelaxovať môžete aj v hotelovej vírivke, alebo vyskúšajte niektorú z novo zrekonštruovaných sáun.

Zašportovať si môžete v hoteli aj inak ako v bazéne. Kedykoľvek si môžete zahrať biliard alebo stolný tenis.

Kúpele Malé Bielice

Termály Malé Bielice sú miestom pre ten pravý oddych a ležia len 10 minút od penziónu. K dispozícii je aquapark s bazénmi s liečivou minerálnou vodou a s množstvom atrakcií, oddychových zón a samozrejme rôznych wellness procedúr. Využiť môžete aj saunový svet otvorený štyri dni v týždni.

Areál kúpeľov je otvorený celoročne, otváracie hodiny kúpeľov sú každý deň od 9:00 do 21:00 hodín. Cenník tu.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 25 €/noc s ubytovaním a polpenziou.

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Bohumil D.)

Poskytované služby odpovídaly cenové relaci. Vše co bylo nabízeno dostálo skutečnosti. Pomineme-li drobné vizuální nedostatky, lze pobyt hodnotit celkově kladně 4+. Nutno vyzvednout a pochválit "kuchyni" stejně tak obsluhu a vstřícnost personálu. Ovšem pokoje byly skoro nevyvětratelné ani přes noc. Naakumulované teplo jak v pokojích i na chodbě se nedalo jedním půloknem vyvětrat. Střešní okna na chodbách byly všechny zavřené. V těchto vedrech by nebyla od věci alespoň nucená ventilace, když už ne klimatizace.

Skvelé (Libor H.)

Mravenci na apartmánu, byl nám poskytnut přípravek na hubení. Strava i bazén perfektní. Kouření na recepci i na baru velmi nepříjemné.

Skvelé (Zora ?.)

Vše bylo v pořádku dle voucheru. Personál ochotný. Jen jídelní lístek trošičku strohý. Při delším pobytu bych nevěděla, co si objednat. Při našem pobytu - 3 dny - nabídka stačila.

Tipy na výlet

Hvezdáreň v Partizánskom

Hvezdáreň v Partizánskom

Spestrite si výlet návštevou hvezdárne, ktorá ponúka pozorovanie pre verejnosť. Pozrite sa na Slnko, Mesiac alebo planéty ako trebárs Mars, Venuša či Jupiter. Zavolajte a dohodnite si svoj termín.

Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Máte radi históriu? Potom určite nemôžete obísť krásny topoľčiansky zámok, ktorý je otvorený po celý rok. V klasicistickom krídle zo 16. až 19. storočia môžete obdivovať vzácny nábytok a bytové doplnky ako sú koberce, orientálne závesy, slohové zrkadlá a keramika. A samozrejme zbrane. Pozornosť púta aj zámocká knižnica, ktorá v súčasnosti obsahuje viac ako 14 000 zväzkov.

Zubria zvernica

Zubria zvernica

Jediné miesto na celom Slovensku, kde si môžete pozrieť zubra európskeho - najväčšieho cicavca Európy. Chránený areál leží v objatí lesov pri obci Topoľčianky.