Objavte čaro kúpeľného prostredia Malých Bielíc. Ubytujte sa v penzióne Kalinka s raňajkami a večerou formou à la carte, vstupom do bazéna, vírivky a nových sáun. Penzión leží kúsok od obľúbených kúpeľov Malé Bielice.

Ubytovanie v penzióne Kalinka pre celú rodinu

Penzión ponúka ubytovanie v štandardne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, TV a v objekte je WiFi pripojenie zdarma.

V reštaurácii sa tešte na polpenziu podávanú formou à la carte. Raňajky aj večere si teda vyberáte podľa vlastného priania.

Relax v termálnych bazénoch a nových saunách

Nechajte svoje telo aj dušu oddýchnuť v termálnych bazénoch penziónu Kalinka. Ponorte sa do perličkového bazéna s teplotou vody až 37 °C alebo si zaplávajte v termálnom bazéne s teplotou vody až 30 °C. Zrelaxovať môžete aj v hotelovej vírivke, alebo vyskúšajte niektorú z novo zrekonštruovaných sáun.

Zašportovať si môžete v hoteli aj inak ako v bazéne. Kedykoľvek si môžete zahrať biliard alebo stolný tenis.

Kúpele Malé Bielice

Termály Malé Bielice sú miestom pre ten pravý oddych a ležia len 10 minút od penziónu. K dispozícii je aquapark s bazénmi s liečivou minerálnou vodou a s množstvom atrakcií, oddychových zón a samozrejme rôznych wellness procedúr. Využiť môžete aj saunový svet otvorený štyri dni v týždni.

Areál kúpeľov je otvorený celoročne, otváracie hodiny kúpeľov sú každý deň od 9:00 do 21:00 hodín. Cenník tu.

Dodatočné info

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 25 €/noc s ubytovaním a polpenziou.

 • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Bohumil D.)

Poskytované služby odpovídaly cenové relaci. Vše co bylo nabízeno dostálo skutečnosti. Pomineme-li drobné vizuální nedostatky, lze pobyt hodnotit celkově kladně 4+. Nutno vyzvednout a pochválit "kuchyni" stejně tak obsluhu a vstřícnost personálu. Ovšem pokoje byly skoro nevyvětratelné ani přes noc. Naakumulované teplo jak v pokojích i na chodbě se nedalo jedním půloknem vyvětrat. Střešní okna na chodbách byly všechny zavřené. V těchto vedrech by nebyla od věci alespoň nucená ventilace, když už ne klimatizace.

Skvelé (Milan O.)

Vnútorné prostredie hotela by chcelo už renováciu je dosť opotrebované inak čisté. Vonku sa stavia tak teraz je tam dosť velký neporiadok.

Vynikajúce (Petr K.)

Ubytování dobré, vstřícný personál, kuchař vařil výborně, koupání v termální vodě vynikající.

Tipy na výlet

Hvezdáreň v Partizánskom

Hvezdáreň v Partizánskom

Spestrite si výlet návštevou hvezdárne, ktorá ponúka pozorovanie pre verejnosť. Pozrite sa na Slnko, Mesiac alebo planéty ako trebárs Mars, Venuša či Jupiter. Zavolajte a dohodnite si svoj termín.

Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Máte radi históriu? Potom určite nemôžete obísť krásny topoľčiansky zámok, ktorý je otvorený po celý rok. V klasicistickom krídle zo 16. až 19. storočia môžete obdivovať vzácny nábytok a bytové doplnky ako sú koberce, orientálne závesy, slohové zrkadlá a keramika. A samozrejme zbrane. Pozornosť púta aj zámocká knižnica, ktorá v súčasnosti obsahuje viac ako 14 000 zväzkov.

Zubria zvernica

Zubria zvernica

Jediné miesto na celom Slovensku, kde si môžete pozrieť zubra európskeho - najväčšieho cicavca Európy. Chránený areál leží v objatí lesov pri obci Topoľčianky.