Ubytujte sa v klasicistickom kaštieli kúsok od poľského Vroclavu. V Orient Palace Hoteli *** sa môžete tešiť na wellness s bazénom a saunou, lahodnú polpenziu aj zľavu na masáže. Prežite svoju vysnívanú dovolenku v jednom z najkrajších miest Poľska.

Čarovný kaštieľ s orientálnymi interiérmi

Orient Palace Hotel *** sa nachádza v jedinečnej budove klasicistického kaštieľa, ktorého história siaha až do 18. storočia. Zámok stojí v malom pokojnom mestečku Bielany Wrocławskie, len kúsoček za turisticky obľúbeným Vroclavom.

Interiéry hotela sa nesú v orientálnom štýle. Čakajú vás nádherné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Všetky sú komfortne vybavené, nájdete tu napríklad antialergénne periny a vankúše, kúpeľňu vybavenú toaletnými potrebami, LCD televízor, balenú vodu a WiFi.

Nielen pokrmy s vôňou Indie

V reštaurácii sa nechajte zaviesť do jedinečného sveta chutí a vôní. Pochutnať si tu môžete na gurmánskom menu inšpirovanom indickou kuchyňou. Nájdete tu však aj obľúbené pokrmy európskej kuchyne.

Nekončiaci odpočinok v nádhernom wellness

V priestoroch wellness môžete pohodlne relaxovať vo fínskej saune, parnom kúpeli aj na masáži. Všetky tieto procedúry majú pritom blahodarné účinky nielen na dušu, ale aj na telo. V hoteli je aj plavecký bazén, v ktorom nenájdete ani kvapku chlóru, je preto maximálne šetrný k vašej pokožke aj očiam.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (recepcja@orientpalace.pl, (71) 333 55 66). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 15 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov 23 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Sviatočný príplatok (24.12. - 26.12., 19.4. - 22.4.) 25 €/izba/deň.

 • Silvestrovský príplatok (30.12. - 1.1.) 35 €/izba/deň.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Danuše H.)

Hotel moc krásný, snídaně a večeře skvělé, ochotný a milý personál a město Vroclav jsme procházeli podle mapy a i našli pár trpaslíků - moc zajímavé a doporučujeme.

Vynikajúce (Jana E.)

Hned zpoza hotelu vede cyklotrasa rovnou do centra města. Celkem důležitá informace pro turisty - cyklisty.

Vynikajúce (Zdenka P.)

Hotel v Bielanech Wroclawskie jsme vybrali hlavně kvůli prohlídce polského města Wroclaw. S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Welness , ubytování, polopenze, vše OK. Personál ochotný, doporučili nám možnost cestování do Wroclawi místním autobusem, abychom nemuseli shánět parkování. Jízdenky se dají dle paní recepční koupit v autobusu, i celodenní na 24 hod. Bohužel, neuspěli jsme, v autobusu v hotovosti ani platební kartou nelze platit, v okolí žádná možnost nákupu jízdenky, až v automatech ve Wroclawi. Další den jsme tedy využili taxík. Wroclaw doporučujeme všem, je opravdu nádherná!!! Hotel by mohl mít pro případné zájemce možnost zakoupení jízdenky na recepci.

Tipy na výlet

Vroclav

Vroclav

Vratislav je mesto umenia, histórie, parkov a kultúrneho života. Niet teda divu, že tu nájdete veľké množstvo historických stavieb. Ďalej tiež múzeá, kaviarne aj zoologickú záhradu. Čo nesmiete minúť? Krásne námestie "Rynek" a slávne vroclavské trpaslíky dômyselne rozosiate po meste. Ich hľadanie už pohltilo nejedného turistu. Pustite sa po ich stopách pomocou aplikácie v mobile alebo mapy, ktorú môžete kúpiť v informačnom centre. Rozhodne odporúčame navštíviť aj miniatúrny svet "Kolejkowo". Ide o obrovský model Dolného Sliezska. Fantastické je tiež centrum vedy Hydropolis. Ak máte radi históriu, navštívte Národné múzeum alebo Vroclavskú univerzitu. Je otvorená verejnosti a garantujeme, že jej baroková aula vás očarí.

Ostrov Tumski

Ostrov Tumski

Stred Vroclavu obklopený vodami Odry, to je ostrov Tumski. Skrýva v sebe veľké architektonické skvosty vrátane nádherných gotických katedrál. Stojí tu tiež Arcidiecézne múzeum, ktoré už viac ako sto rokov zbiera sakrálne pamiatky s veľkou historickou a umeleckou hodnotou. Prejdite sa sem cez most Tumski, ktorý sa radí medzi symboly ostrova. Vedie z Piesočného ostrova a je obľúbeným miestom stretnutia zamilovaných. Tiež sa tu drží tradícia visiacich zámkov.

Park Szczytnicki

Park Szczytnicki

Park sa nachádza vedľa Tumského ostrova a má rozlohu viac ako 100 ha. Rastie tu okolo 350 druhov drevín z Európy, Ameriky aj Ázie, pochváliť sa môže aj obdivuhodným množstvom zvierat, ktoré tu žijú. Nájsť tú môžete japonskú záhradu, Vroclavskú fontánu, historický drevený Kostol sv. Jána Nepomuckého či Pavilón štyroch kopulí. Skvelé miesto na prechádzku.