• Check in od 15:00 hodín, check out do 12:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Čarovný kaštieľ s orientálnymi interiérmi

Orient Palace Hotel *** sa nachádza v jedinečnej budove klasicistického kaštieľa, ktorého história siaha až do 18. storočia. Zámok stojí v malom pokojnom mestečku Bielany Wrocławskie, len kúsoček za turisticky obľúbeným Vroclavom.

Interiéry hotela sa nesú v orientálnom štýle. Čakajú vás nádherné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Všetky sú komfortne vybavené, nájdete tu napríklad antialergénne periny a vankúše, kúpeľňu vybavenú toaletnými potrebami, LCD televízor, balenú vodu a WiFi.

Nielen pokrmy s vôňou Indie

V reštaurácii sa nechajte zaviesť do jedinečného sveta chutí a vôní. Pochutnať si tu môžete na gurmánskom menu inšpirovanom indickou kuchyňou. Nájdete tu však aj obľúbené pokrmy európskej kuchyne.

Nekončiaci odpočinok v nádhernom wellness

V priestoroch wellness môžete pohodlne relaxovať vo fínskej saune, parnom kúpeli aj na masáži. Všetky tieto procedúry majú pritom blahodarné účinky nielen na dušu, ale aj na telo. V hoteli je aj plavecký bazén, v ktorom nenájdete ani kvapku chlóru, je preto maximálne šetrný k vašej pokožke aj očiam.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (bohumil H.)

Skvělé jídlo, užasný a rychlí personál.

Dobré (Radek T.)

Strava byla vcelku dobrá, problém byl že po dobu našeho pobytu byl zavřen bazén a sauna. Nemohly jsme tedy tyto služby využívat. Personál byl velice profesionální.

Vynikajúce (Markéta O.)

Hotel byl pěkný, čistý, obsluha milá a příjemná. Bazén menší, ale dostačující, sauna i pára skvělá. Večeře: polévka výborná, řízek s pečenými bramborami a salátem dobrý, mrkvový koláč mi moc chutnal a manželova domácí malinová zmrzlina byla vynikající. Protože bylo chladno, topilo se s na pokoji bylo příjemné klima. Celkově jsem byla moc spokojená a hotel doporučuji!