• Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Čarovný kaštieľ s orientálnymi interiérmi

Orient Palace Hotel *** sa nachádza v jedinečnej budove klasicistického kaštieľa, ktorého história siaha až do 18. storočia. Zámok stojí v malom pokojnom mestečku Bielany Wrocławskie, len kúsoček za turisticky obľúbeným Vroclavom.

Interiéry hotela sa nesú v orientálnom štýle. Čakajú vás nádherné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Všetky sú komfortne vybavené, nájdete tu napríklad antialergénne periny a vankúše, kúpeľňu vybavenú toaletnými potrebami, LCD televízor, balenú vodu a WiFi.

Nielen pokrmy s vôňou Indie

V reštaurácii sa nechajte zaviesť do jedinečného sveta chutí a vôní. Pochutnať si tu môžete na gurmánskom menu inšpirovanom indickou kuchyňou. Nájdete tu však aj obľúbené pokrmy európskej kuchyne.

Nekončiaci odpočinok v nádhernom wellness

V priestoroch wellness môžete pohodlne relaxovať vo fínskej saune, parnom kúpeli aj na masáži. Všetky tieto procedúry majú pritom blahodarné účinky nielen na dušu, ale aj na telo. V hoteli je aj plavecký bazén, v ktorom nenájdete ani kvapku chlóru, je preto maximálne šetrný k vašej pokožke aj očiam.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Igor J.)

Hotel i služby na výtečnou.

Skvelé (Eva D.)

Prostředí hotelu bylo velice hezké, milé a příjemné. Strava pestrá, výběr bohatý, ale kapacita wellness neodpovídá kapacitě hotelu. To byl nejslabší článek pobytu. Personál velmi ochotný. Výlet do nedalekého středu města Wroclaw doporučuji, město plné historických památek, udržované a velmi čisté!

Vynikajúce (Libor K.)

SUPER hotel, který si zaslouží místo 3 hvězdiček rovnou 4 hvězdičky. Strava ta neměla chybu, něco pro gurmány. Personál hotelu velice příjemný a dobře vyškolený.