Vroclav: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

VroclavNajobľúbenejší výlet v lokalite

Vroclav je mesto umenia, histórie, parkov a kultúrneho života. Niet teda divu, že tu nájdete veľké množstvo historických stavieb. Ďalej tiež múzeá, kaviarne aj zoologickú záhradu. Čo nesmiete minúť? Krásne námestie "Rynek" a slávne vroclavské trpaslíky dômyselne rozosiate po meste. Ich hľadanie už pohltilo nejedného turistu. Pustite sa po ich stopách pomocou aplikácie v mobile alebo mapy, ktorú môžete kúpiť v informačnom centre. Rozhodne odporúčame navštíviť aj miniatúrny svet "Kolejkowo". Ide o obrovský model Dolného Sliezska. Fantastické je tiež centrum vedy Hydropolis. Ak máte radi históriu, navštívte Národné múzeum alebo Vroclavskú univerzitu. Je otvorená verejnosti a garantujeme, že jej baroková aula vás očarí.

Viac informácií

ZOO Vroclav a AfrikáriumNajobľúbenejší výlet v lokalite

Najstaršia a najslávnejšia ZOO Poľska s nádhernými expozíciami, pavilónmi a najrôznejšími druhmi zvierat. Či už malí návštevníci alebo väčší, milujú ju všetci. Pochváliť sa môže aj Afrikáriom - podvodným svetom, ktorým prechádzate a nad hlavou pritom pozorujete fascinujúcu morskú flóru a faunu. Ak sem však vyrazíte počas sviatkov alebo cez víkend, počítajte s tým, že narazíte na obrovské davy.

Viac informácií

Mapa tipov na výletcelkom11 tipov

Vroclav: Tipy na výlet

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet