Hotel Fortuna *** v obľúbenej lokalite Miskolc Tapolca stojí len 400 metrov od štýlových jaskynných kúpeľov. Neobmedzene môžete využívať aj hotelové wellness s vírivkou a saunami, čaká vás aj polpenzia a možnosť zapožičania Nordic Walking palicou.

O ubytovaní

Hotel Fortuna *** sa nachádza v pokojnej časti kúpeľného mesta Miskolc. Iba pár minút chôdze od hotela ležia unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca (400 m). Ďalej môžete navštíviť hrad Diósgyőr (10 km), zoologickú záhradu (13 km) alebo malebnú záhradu Népkert (6 km). Neďaleké Bukové hory sú pretkané turistickými trasami, a tak je možné ich krásy objavovať pri výletoch pešo aj na bicykli.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Všetky izby disponujú klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, trezorom, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia s príjemnou terasou ponúka hosťom pokrmy z čerstvých lokálnych surovín, ktoré sú upravené šetrným spôsobom. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa môžete tešiť na večere podávané bufetovou alebo servírovanou formou. Obľúbený drink a ľahké občerstvenie vám radi pripravia v kaviarni.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelovom wellness, kde nájdete vírivku, infra a fínsku saunu, zážitkové sprchy i odpočinkovú zónu. Súčasťou wellness je tiež slnečná terasa s prístupom do záhrady. Spríjemniť deň si môžete niektorou z ponúkaných masáží. K dispozícii je tiež solárium.

Fortuna Hotel ***

Fortuna Hotel ***

Csabai út 2 , Miskolctapolca
Maďarsko

+36 46 432 345

fortuna@fortuna-hotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Jaskynné kúpele Miskolctapolca

Jaskynné kúpele MiskolctapolcaTip na výlet

Dôvodom číslo jedna pre návštevu maďarského Miskolca sú unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Kúpanie v jaskynných zákrutách je naozaj netradičný zážitok sám o sebe, o to viac, keď ste pri tom liečený miestnou unikátnou termálnou vodou s teplotou 29 - 35 °C. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a nachádza sa v ňom niekoľko plaveckých, zážitkových bazénov.

V kúpeľoch nájdete:

  • 2 termálne bazény v podzemí s teplotou vody 33 - 35 °C
  • Rímsky bazén v jaskyni
  • Bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Detský bazén
  • 3 vonkajšie detské bazény
  • Otvorený zážitkový jazerný bazén
  • Otvorený mušľový plavecký bazén

Miestna termálna voda pomáha najmä pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí 2 600 - 3 600 HUF podľa sezóny.

Viac informácií
Termálne kúpele Ellipsum Adventure
Termálne kúpele Ellipsum Adventure
Mesto Miskolc
Mesto Miskolc
Bobová dráha Miskolctapolca
Bobová dráha Miskolctapolca