Vychutnajte si unikátny víkendový pobyt v kúpeľnom Miskolci pri hraniciach so Slovenskom. Ubytovanie pre dvoch je zabezpečené v luxusnom Hoteli Öreg Miskolcz **** v cene balíčka je vstup do termálnych kúpeľov, polpenzia a využívanie sáun priamo v hoteli.

Overené Travelkingom

“Je to menší mestský hotel, ktorý cez týždeň navštevuje business klientela. Má výbornú polohu, hneď pri krásnom námestí a s parkovaním vo dvore. Pre niekoho, kto hľadá komornejšie, a napriek tomu luxusné ubytovanie, je to určite dobrá voľba.”

Peter Kóša - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené: September 2017

O ubytovaní

Hotel Öreg **** sa nachádza v centre historického mesta Miskolc v severovýchodnom Maďarsku. Do jedinečných jaskynných kúpeľov Miskolcatpolca s liečivými prameňmi je to len 7 km. Priamo v Miskolci sa nachádza hrad Diósgyőr (8 km), gotický kostol Avas (2 km), zoologická záhrada (17 km) či malebná záhrada Népkert (1,5 km).

Kde budete spať?

Útulné dvojlôžkové klimatizované izby s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami sú vybavené tradičným nábytkom. K dispozícii vám bude televízia, rádio, telefón, trezor aj minibar a vlastná kúpeľňa s uterákmi a fénom. Súčasťou niektorých izieb je balkón alebo terasa.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli je tiež reštaurácia s barom a kaviarňou. Ráno sa podávajú raňajky formou bufetu. Cez deň si môžete vyberať z jedálneho lístka reštaurácie. Špeciálne diétne menu obdržíte po predchádzajúcej dohode.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je k dispozícii wellness zóna s fínskou, parnou a infra saunou, ochladzovacím bazénikom a hydromasážnou sprchou.

Hotel Öreg ****

Hotel Öreg ****

Horváth Lajos u. 11. , Miskolc
Maďarsko

+(36) 46 550 550

hotel@oregmiskolcz.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 3 500 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
65 km
Zástavka
0,1 km

Tipy na výlet

Jaskynné kúpele Miskolctapolca

Jaskynné kúpele MiskolctapolcaTip na výlet

Dôvodom číslo jedna pre návštevu maďarského Miskolca sú unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca. Kúpanie v jaskynných zákrutách je naozaj netradičný zážitok sám o sebe, o to viac, keď ste pri tom liečený miestnou unikátnou termálnou vodou s teplotou 29 - 35 °C. Areál s rozlohou 3,6 hektárov je otvorený celoročne a nachádza sa v ňom niekoľko plaveckých, zážitkových bazénov.

V kúpeľoch nájdete:

  • 2 termálne bazény v podzemí s teplotou vody 33 - 35 °C
  • Rímsky bazén v jaskyni
  • Bazén pod hviezdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Detský bazén
  • 3 vonkajšie detské bazény
  • Otvorený zážitkový jazerný bazén
  • Otvorený mušľový plavecký bazén

Miestna termálna voda pomáha najmä pri dýchacích ťažkostiach a kĺbových ochoreniach. Celodenný vstup pre dospelú osobu stojí približne 5 700 HUF podľa sezóny.


Jaskynné kúpele Miskolctapolca aj Termálne kúpele Ellipsum Adventure sú od 10. 10. 2022 až do odvolania uzavreté!

Viac informácií
Termálne kúpele Ellipsum Adventure
Termálne kúpele Ellipsum Adventure
Rozprávková záhrada (Tündérkert)
Rozprávková záhrada (Tündérkert)
Lillafüred
Lillafüred