Hotel Fortuna *** v obľúbenej lokalite Miskolc Tapolca stojí len 400 metrov od štýlových jaskynných kúpeľov, do ktorých máte v balíčku zľavu na vstup. Neobmedzene môžete využívať aj hotelové wellness s vírivkou a saunami, čaká vás tiež polpenzia.

O ubytovaní

Hotel Fortuna *** sa nachádza v pokojnej časti kúpeľného mesta Miskolc. Iba pár minút chôdze od hotela ležia unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca (400 m). Ďalej môžete navštíviť hrad Diósgyőr (10 km), zoologickú záhradu (13 km) alebo malebnú záhradu Népkert (6 km). Neďaleké Bukové hory sú pretkané turistickými trasami, a tak je možné ich krásy objavovať pri výletoch pešo aj na bicykli.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. Všetky izby disponujú klimatizáciou, LCD televízorom, WiFi pripojením, trezorom, minibarom a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia s príjemnou terasou ponúka hosťom pokrmy z čerstvých lokálnych surovín, ktoré sú upravené šetrným spôsobom. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa môžete tešiť na večere podávané bufetovou alebo servírovanou formou. Obľúbený drink a ľahké občerstvenie vám radi pripravia v kaviarni.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni si oddýchnete v hotelovom wellness, kde nájdete vírivku, infra a fínsku saunu, zážitkové sprchy i odpočinkovú zónu. Súčasťou wellness je tiež slnečná terasa s prístupom do záhrady. Spríjemniť deň si môžete niektorou z ponúkaných masáží. K dispozícii je tiež solárium.

Fortuna Hotel ***

Fortuna Hotel ***

Csabai út 2 , Miskolctapolca
Maďarsko

+36 46 432 345

fortuna@fortuna-hotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Baby friendly
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zástavka
0,3 km