Komfortné ubytovanie v pokojnej lokalite

Hotel Vadkert Major *** sa nachádza v obklopení prírody na okraji kúpeľného mesta Sárvár. Botanická záhrada Sárváru je odtiaľ len 1 km a vodný hrad Nádasdy 1,5 km.

Pôvodný lovecký kaštieľ v klasicistickom štýle bol v roku 2012 zrekonštruovaný do podoby romantického hotela. Ubytovaní tu budete v komfortných izbách s vybavením z prírodných materiálov. Na výber sú tiež dizajnové apartmány až pre 4 osoby v priestoroch bývalého žrebčína.

Na maďarskej i medzinárodnej kuchyni si pochutnáte v rámci polpenzie v reštaurácii s letnou terasou, kde sa tiež griluje.

Vyžitie a odpočinok pre celú rodinu

V areáli hotela je možné zapojiť sa do aktivít ako jazda na koni alebo rybolov, deti poteší možnosť pohladiť si a nakŕmiť tunajšie kone, kozy alebo srnky.

Niektoré varianty majú tiež neobmedzený vstup do hotelového wellness. Uvoľniť sa tu môžete vo vírivke, fínskej a infra saune, parnej kabíne alebo na relaxačnej terase.

Dodatočné info

 • Pobyt na Silvestra (zahrňujúcí 31.12.) je možný minimálne na 3 noci.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné. Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.

 • Dieťa do 6,9 rokov zdarma s prístelkou a raňajkami.

 • Možnosť dokúpiť večeru pre dieťa do 6,9 rokov za 5 €/noc.

 • Dieťa do 14,9 rokov 38 €/noc na prístelke s polpenziou a celodennou vstupenkou do kúpeľov.

 • Dieťa od 15 rokov 52 €/noc na prístelke s polpenziou a celodennou vstupenkou do kúpeľov.

 • Miestny poplatok 500 HUF/osoba/noc.

 • Príplatok za štátny sviatok (8.6. - 10.6., 16.8. - 20.8., 25.10. - 3.11., 25.12. - 1.1., 10.4. - 13.4., 1.5. - 3.5.) 28 €/izba/noc.

 • Sezónny príplatok (1.7. - 31.8.) 25 €/izba/noc u variantov na 2 a 3 noci, alebo 23 €/izba/noc u variantov na 4 a 5 nocí.

 • Možnosť priplatiť si ubytovanie v Hunting Lodge Suite (dve spálne, obývacia izba, privátne wellness zóna s masážnou vaňou, fínskou saunou a tropickou sprchou. Ďalej zahŕňa fén, LCD TV, trezor, klimatizáciu, misu s ovocím a fľaša šampanského)

  • 87 €/2 osoby/noc v termínoch mimo sezónu 1.7. - 31.8. a mimo termíny štátnych sviatkov,
  • 110 €/2 osoby/noc v sezóne 1.7. - 31.8.
  • 126 €/2 osoby/noc v termínoch štátnych sviatkov (8.6. - 10.6., 16.8. - 20.8., 25.10. - 3.11., 25.12. - 1.1., 10.4. - 13.4., 1.5. - 3.5.).
 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ota C.)

Byli jsme ubytováni v apartmánu, který byl velmi moderně zařízený. Nic v něm nechybělo. Jídlo bylo skvělé, typicky maďarské i s výběrem zvěřinového masa. Dostali jsme všechno, co bylo uvedeno na voucheru. A areálu hotelu byl "božský" klid. Určitě jsme tam nebyli naposledy. Velmi doporučujeme i rodinám s dětmi.

Vynikajúce (Ota C.)

Jedná se komplex několika budov. Restaurace je umístěna spolu s recepcí v jedné budově. Do restaurace se dochází venkovním velmi klidným areálem. Jídelna je velká. Je z bývalé konírny. Všude čisto. Jídlo výborné. Snídaně byly také dostačující. Všechno probíhalo v naprostém klidu. Obsuha ovládá němčinu a částečně také angličtinu.

Vynikajúce (Libor F.)

Nádherné místo. Klid a příroda, velmi ochotný personál, velmi dobré jídlo. Perfektní koupání v termálních vodě. Pět minut od ubytování. Krásné město. Byly jsme velmi spokojeni, určitě se vrátíme.

Tipy na výlet

Kúpele Sárvár

Kúpele Sárvár

Detský bazén s umelými vlnami, veľa šmýkačiek, vyhrievané bazény s vodou z liečebných prameňov s teplotou okolo 35 °C a masážnymi tryskami zaistí, že si výlet užijú všetky vekové kategórie. Navyše hneď vedľa detského bazéna je veľká vírivka, kde môžete pohodlne relaxovať a zároveň odtiaľto po očku sledovať vaše ratolesti.

Zájsť si môžete aj do saunového sveta, kde na vás čaká fínska sauna, parný kúpeľ, aromasauna a ďalšie atrakcie zaisťujúce oddychový zážitok.

Miestna termálna voda je veľmi vhodná na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva, rehabilitáciu po ochoreniach a športových zraneniach, v prípade neurologických ťažkostí a ku kúpeľom na uvoľnenie svalstva.

Celodenná vstupenka do kúpeľov vás vyjde na 11,4 €. Vstup do saunového sveta stojí 5,5 €. Otváracia doba kúpeľov je každý deň 8:00 - 22:00 hodín.

Arboretum Sárvár

Arboretum Sárvár

Sárvárské záhrady boli známe už v dobe renesancie, v dnešnom veľkom arboréte nájdete vyše 300 druhov stromov a kríkov. Zariadenie spríjemňuje návštevu centra kúpeľného mesta. Ak chcete vidieť 400 rokov staré duby či vzácne magnólie, je celoročne prístupné arborétum tým pravým miestom, kde stráviť popoludňajšiu vychádzku.

Hrad Nádasdy

Hrad Nádasdy

Hrad v kúpeľnom Sárvári bol už od 16. storočia dejiskom udalostí dôležitých pre celé Uhorsko. Dnes tu nájdeme kultúrne centrum, umeleckú galériu, knižnicu aj Múzeum Ferenca Nádasdyho, ktorý bol manželom slávnej Elizabeth Bathory nazývanej Čachtická pani. Ak idete na dovolenku do Sárváru, túto pamiatku by ste nemali vynechať.