• Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel je čiastočne bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Komfortné ubytovanie v pokojnej lokalite

Hotel Vadkert Major *** sa nachádza v obklopení prírody na okraji kúpeľného mesta Sárvár. Botanická záhrada Sárváru je odtiaľ len 1 km a vodný hrad Nádasdy 1,5 km.

Pôvodný lovecký kaštieľ v klasicistickom štýle bol v roku 2012 zrekonštruovaný do podoby romantického hotela. Ubytovaní tu budete v komfortných izbách s vybavením z prírodných materiálov. Na výber sú tiež dizajnové apartmány až pre 4 osoby v priestoroch bývalého žrebčína.

Na maďarskej i medzinárodnej kuchyni si pochutnáte v rámci polpenzie v reštaurácii s letnou terasou, kde sa tiež griluje.

Vyžitie a odpočinok pre celú rodinu

V areáli hotela je možné zapojiť sa do aktivít ako jazda na koni alebo rybolov, deti poteší možnosť pohladiť si a nakŕmiť tunajšie kone, kozy alebo srnky.

Niektoré varianty majú tiež neobmedzený vstup do hotelového wellness. Uvoľniť sa tu môžete vo vírivke, fínskej a infra saune, parnej kabíne alebo na relaxačnej terase.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jozef M.)

Prostredie bolo pekné, v tichom prostredí, ideálne pre rodiny s deťmi, ubytovanie vyhovujúce, strava výborná.

Vynikajúce (Renáta L.)

Hotel velmi příjemný, v hezkém prostředí, byli jsme mimo sezonu, takže byl klid. Strava dobrá, slibované menu o 4 chodech celkem splnilo očekávání, v každém chodu bylo na výběr z cca 5ti jídel. Lázně také příjemné, snad jediným nedostatkem bylo to, že děti nemohou do bazénu s léčivou/nejteplejší vodou - což dětem nevadilo, jen já jsem chodila ohřát sama.

Vynikajúce (Eva ?.)

Vše bylo vynikající, žádný problém, obsluha ochotná, jídlo vynikající.