Vadkert Major ***

Vadkert Major ***

Vadkert krt. 2, Sárvár
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 6 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
1 km

O ubytovaní

Hotel Vadkert Major *** sa nachádza v obklopení prírody na okraji kúpeľného mesta Sárvár. Pôvodný lovecký zámoček v klasicistickom štýle bol v roku 2012 zrekonštruovaný do podoby romantického hotela. Botanická záhrada Sárvári je odtiaľ len 1 km a hrad Nádasdy 1,5 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní tu budete v komfortných, klimatizovaných izbách s vybavením z prírodných materiálov. V každej z nich sa dočkáte tiež SAT TV, WiFi pripojenia, trezoru a vlastnej kúpeľne so sprchou a fénom. Na výber sú tiež dizajnové apartmány až pre 4 osoby v priestoroch bývalého žrebčína.

Na čom si pochutnáte?

Na maďarskej i medzinárodnej kuchyni si pochutnáte v rámci polpenzie v reštaurácii s letnou terasou, kde sa tiež griluje.

Kde budete relaxovať?

Niektoré varianty majú tiež neobmedzený vstup do hotelového wellness. Uvoľniť sa tu môžete vo vírivke, fínskej a infra saune, parnej kabíne alebo na relaxačnej terase.

Niečo naviac

V areáli hotela je možné zapojiť sa do aktivít ako jazda na koni alebo rybolov, deti poteší možnosť pohladiť si a nakŕmiť tunajšie kone, kozy alebo srnky.

Overené Travelkingom

“Lokalita hotela je výborná - pobyt v blízkosti zvierat i prírody bol skrátka fantastický. V hoteli je pokojná atmosféra, ktorá sa skvele hodí k jeho okoliu. Zamestnanci boli veľmi milí a usmievaví. V hotelovej reštaurácii sme si pochutnali na lahodných jedlách (nechýba ani ponuka pre deti). Kúpele aj zastávka vyhliadkového vláčika boli vzdialené doslova pár krokov. Hotel Vadkert Major *** odporúčam ako rodinám s deťmi, tak aj párom, ktoré túžia po troške romantiky. Skvelé zážitky tu čakajú na každého!” Prečítajte si celú recenziu

Zoltan Horvath - Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Osobne overené v: Máji 2022