• Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Komfortné ubytovanie v pokojnej lokalite

Hotel Vadkert Major *** sa nachádza v obklopení prírody na okraji kúpeľného mesta Sárvár. Botanická záhrada Sárváru je odtiaľ len 1 km a vodný hrad Nádasdy 1,5 km.

Pôvodný lovecký kaštieľ v klasicistickom štýle bol v roku 2012 zrekonštruovaný do podoby romantického hotela. Ubytovaní tu budete v komfortných izbách s vybavením z prírodných materiálov. Na výber sú tiež dizajnové apartmány až pre 4 osoby v priestoroch bývalého žrebčína.

Na maďarskej i medzinárodnej kuchyni si pochutnáte v rámci polpenzie v reštaurácii s letnou terasou, kde sa tiež griluje.

Vyžitie a odpočinok pre celú rodinu

V areáli hotela je možné zapojiť sa do aktivít ako jazda na koni alebo rybolov, deti poteší možnosť pohladiť si a nakŕmiť tunajšie kone, kozy alebo srnky.

Niektoré varianty majú tiež neobmedzený vstup do hotelového wellness. Uvoľniť sa tu môžete vo vírivke, fínskej a infra saune, parnej kabíne alebo na relaxačnej terase.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Gustav L.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní. Krásne prostredie, milý personál, kúpalisko 2 minúty od hotela. Strava vynikajúca. Kto sa nechce len kúpať, v meste Sárvár je toho dosť čo vidieť. Hlavne hrad priamo v meste a arborétum. Doporučujeme.

Skvelé (Jana L.)

Prostředí velmi pěkné, strava spíše průměrná. personál ochotný.

Skvelé (PETRA C.)

Ubytování bylo dobré, až na jeden problém. Po obdržení klíčů od pokoje nebyl pokoj uklizený. Museli jsme dalších 15 minut čekat. Jídlo bylo dobré.