Vadkert Major ***

Vadkert Major ***

Vadkert krt. 2, Sárvár
Maďarsko

+36 95 320 045

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 6 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Baby friendly
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
1 km

O ubytovaní

Hotel Vadkert Major *** sa nachádza v obklopení prírodou na okraji kúpeľného mesta Sárvár, len pár minút chôdze od obľúbených termálnych kúpeľov (200 m). Pôvodný poľovnícky kaštieľ v klasicistickom štýle bol v roku 2012 zrekonštruovaný do podoby romantického hotela, kde si užijete nádhernú dovolenku plnú relaxu. K známemu hradu Nádasdy a krásnemu arborétu dôjdete cca 20-minútovou prechádzkou, hneď pri hoteli potom budete mať lanový park (160 m), kde si užijete trochu aktivity, ak romantickým prechádzkam pozdĺž brehu láka jazero Csónakázó (1 km).

K obľúbeným výletným cieľom patria aj neďaleké kúpeľné mestá Celldömölk (19,6 km) či Szombathely (28,3 km). Celldömölk sa nachádza priamo pod sopečným vrchom Ság-hegy a najväčším miestnym lákadlom sú vulkanické termálne kúpele. Za vyskúšanie navyše stojí aj regionálne víno, ktorému dodáva sopečná pôda jedinečný charakter. Szombathely zase budú rajom pre milovníkov historických pamiatok, údajne ide totiž o najstaršie mesto v Maďarsku, založené už v roku 45. Uvidíte tu krásne antické, ale aj barokové a ďalšie pamiatky, napríklad studňu bohyne Tyché alebo katedrálu Navštívenia Panny Márie.

Kde budete spať?

Hoci ide o historickú budovu, všetky izby sú krásne zrenovované a dokonale komfortné. Interiéry izieb sú inšpirované prírodou – farebným vtáctvom, ovocím, plavou pšenicou i lúčnym kvietkom. K dispozícii budete mať vlastnú, modernú kúpeľňu so sprchovacím kútom, klimatizáciu, satelitnú televíziu, minibar, trezor a WiFi pripojenie.

  • Izba Standard 2+0 je vhodná maximálne pre 2 osoby a nájdete v nej dvojlôžkovú posteľ/2 samostatné jednolôžka, písací stôl so stoličkou a malé posedenie.

  • Izba Standard 2+2 disponuje 2 posteľami (môžu byť spojené) a rozkladacou pohovkou, ktorá poslúži ako prístelka pre ďalšie 2 osoby. Nechýba písací stôl so stoličkou.

  • Apartmán 2+2 sa skladá zo samostatnej spálne až pre 4 osoby (2 pevné lôžka a 2 prístelky) a z kuchyne s jedálenským stolom, mikrovlnnou rúrou, varnou doskou, chladničkou, drezom a ďalším vybavením.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii si pochutnáte na špecialitách maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Jedlá sú pripravované z čerstvých regionálnych surovín, vrátane bio produktov, a podľa tradičných receptúr. Jedinečnú chuť jedlu dodáva korenie a bylinky z vlastnej záhrady, vyskúšať môžete aj domáce džemy a sirupy, ktoré sa v hoteli vyrábajú.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si môžete užiť dokonalý relax vo vírivke, fínskej a infra saune, parnej kabíne alebo na odpočinkovej terase. Nechýba ani bohatá ponuka luxusných masáží.

Zlatým klincom vašej dovolenky bude relaxácia v areáli krásnych termálnych kúpeľov Sárvár s celkovou plochou 55 000 m² a vodnou plochou 3 600 m². Kúpeľný komplex zahŕňa rodinné kúpele, liečebné kúpele, letné kúpalisko a saunový svet. V liečebných kúpeľoch si naplno užijete ozdravné účinky termálnej vody v 3 vnútorných (zážitkový, termálny zážitkový a termálny liečebný) a 2 vonkajších (zážitkový a relaxačný) bazénoch. S liečebnou sekciou sú chodbou prepojené rodinné kúpele, kde nájdete bazén s vlnobitím, detský bazén so šmykľavkou a brodiskom pre deti, 3 tobogany, detský kútik, vírivku a plavecký bazén.

V lete sa vyšantíte na vonkajšom kúpalisku s plážovým bazénom, bazénom s vlnobitím, detským dobrodružným bazénom s pirátskou loďou, detským zážitkovým bazénom, bazénom pre bábätká, 7 toboganmi, šmykľavkou a skákacou zátokou. Zároveň tu nájdete všetko, čo k letnému kúpalisku patrí, teda rôznorodé športové ihriská, reštaurácie a bufety. (Nielen) v zimných mesiacoch naopak zase oceníte saunový svet s horúcimi fínskymi a parnými saunami, arómou kabínami, vírivkou, zážitkovými sprchami a Kneippovým chodníkom.

Cestujete s deťmi?

Na pobyt s deťmi si môžete zapožičať detskú stoličku, postieľku, vaničku, záchodovú dosku a ďalšie vybavenie. O zábavu najmladších hostí sa postará ihrisko, jazdiareň, ale aj rôzne hry, maľovanky a knižky na zapožičanie. V areáli sa deti zoznámia aj so zvieratkami, ako sú ovce, horské kozy alebo poníky. Žije tu dokonca aj priateľská laň Rozi.

Niečo naviac

V areáli hotela je možné zapojiť sa do aktivít, ako je jazda na koni alebo rybolov, súčasťou je navyše požičovňa športových potrieb a vyšantiť sa môžete aj na vonkajšom ihrisku.

Overené Travelkingom

“Lokalita hotela je výborná - pobyt v blízkosti zvierat i prírody bol skrátka fantastický. V hoteli je pokojná atmosféra, ktorá sa skvele hodí k jeho okoliu. Zamestnanci boli veľmi milí a usmievaví. V hotelovej reštaurácii sme si pochutnali na lahodných jedlách (nechýba ani ponuka pre deti). Kúpele aj zastávka vyhliadkového vláčika boli vzdialené doslova pár krokov. Hotel Vadkert Major *** odporúčam ako rodinám s deťmi, tak aj párom, ktoré túžia po troške romantiky. Skvelé zážitky tu čakajú na každého!” Prečítajte si celú recenziu

Zoltan Horvath - Vedúci obchodného tímu pre Maďarsko
Osobne overené v: Máji 2022