• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Ubytovanie v malebnom prostredí blízko termálov

Penzión Royal sa nachádza v Podhájskej v časti Belek len 15 minút chôdze od známych termálnych kúpeľov Podhájska. Rodinný penzión disponuje útulne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV a minibarom. Za príplatok sú tu k dispozícii aj apartmány.

V penzióne ďalej nájdete posedenie pri kozube, vonkajší altánok a terasu. Z terasy sa môžete kochať výhľadom na Pohronskú pahorkatinu, na úpätí ktorej penzión stojí.

Každý deň môžete stráviť čas aj vo fitness, na tenisovom kurte alebo si zahrať stolný tenis.


Zákazníci Travelkingu si pochvaľujú chutné raňajky, pekné a čisté ubytovanie a veľmi ochotný a ústretový prístup personálu.


Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marie ?.)

Vše bylo v pořádku. Odpovídalo to popisu.

Skvelé (Stanislav S.)

Ubytování v penzionu bylo velmi pěkné, čisté a vše odpovídalo voucheru. Trochu jsme byli zklamáni z přeplněnosti termálních lázní v obci Podhájská. Očekávali jsme, že mimo prázdniny již nebude areál tak přeplněn návštěvníky.

Vynikajúce (katarina T.)

Prostredie hotela bolo krásne, udržiavané, tak aj tenisové ihrisko pri hoteli kde sme si mohli zahrať tenis. Hotel čistý, pekný, každá izba mala pekný balkón. S manželom sme sa zhodli, že jediná vec ktorá vo vybavení hotela chýbala bol bazén - keby tam bol ani by nás to neťahalo do termálov. Raňajky v poriadku, aj keď mne osobne na nich chýbalo teplé mlieko a granko :). Termál cca 10 minút chôdze, obchod a reštaurácia boli hneď vedľa hotelu, takže umiestenie hotela super. Na izbe mi chýbala rýchlovarná kanvica so šálkami. Celkové hodnotenie - super.