• Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou nie je možná

Ubytovanie v malebnom prostredí blízko termálov

Penzión Royal sa nachádza v Podhájskej v časti Belek len 15 minút chôdze od známych termálnych kúpeľov Podhájska. Rodinný penzión disponuje útulne zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV a minibarom. Za príplatok sú tu k dispozícii aj apartmány.

V penzióne ďalej nájdete posedenie pri kozube, vonkajší altánok a terasu. Z terasy sa môžete kochať výhľadom na Pohronskú pahorkatinu, na úpätí ktorej penzión stojí.

Každý deň môžete stráviť čas aj vo fitnes, na tenisovom kurte alebo si zahrať stolný tenis.


Zákazníci Travelkingu si pochvaľujú chutné raňajky, pekné a čisté ubytovanie a veľmi ochotný a ústretový prístup personálu.


Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marie ?.)

Vše bylo v pořádku. Odpovídalo to popisu.

Skvelé (Stanislav S.)

Ubytování v penzionu bylo velmi pěkné, čisté a vše odpovídalo voucheru. Trochu jsme byli zklamáni z přeplněnosti termálních lázní v obci Podhájská. Očekávali jsme, že mimo prázdniny již nebude areál tak přeplněn návštěvníky.

Skvelé (Zuzana K.)

Hotel aj izba boli pekné, čisté, majiteľ penziónu a rovnako aj pani, ktorá pripravovala raňajky boli veľmi milí, raňajky boli chutné, výber dostačujúci. Za jediné mínus považujem chýbajúcu klimatizáciu, v izbe bolo cez deň aj v noci naozaj na nevydržanie.