Termálne kúpele Thermál Nesvady

Slovenské kúpele Thermál Nesvady sú liečivým rajom pre každého, kto si potrebuje oddýchnuť. Nachádzajú sa asi 9 kilometrov od mesta Nové Zámky a 23 kilometrov od Komárna. Oddajte sa tu odpočinku v piatich bazénoch s geotermálnou vodou, ktorá tu vyviera z hĺbky jedného a pol kilometra. Vo vode uvoľníte namáhané svalstvo a necháte zrelaxovať telo i myseľ. Využívať môžete aj liečivých účinkov termálneho prameňa, ktorý pomáha s pohybovými, kožnými a nervovými problémami.

Kúpele Thermál Nesvady sú ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, pre malé ratolesti je tu totiž pripravených mnoho atrakcií aj animačný program. V lete si môžu užívať vodné radovánky vo vonkajších bazénoch, v detskom bazéniku alebo na unikátnom nafukovacom Pirátskom pobreží, kde sa na moment stanú skutočnými pirátmi. Vy zase pri letnom kúpalisku oceníte relax na lehátku na bazénovej terase, lúku na opaľovanie alebo bufet a reštauráciu, aby ste potešili aj svoje chuťové poháriky.

Na čo sa do kúpeľov Thermál Nesvady tešiť?

  • Päť bazénov – dva s geotermálnou vodou (38-39 °C), detský bazén (32 °C), rekreačný bazén (30 °C) a ochladzovací bazénik.
  • Letné vonkajšie kúpalisko – lehátka, detské ihrisko, lúka na opaľovanie, krásne prostredie
  • Pirátske pobrežie – najväčšia vodná nafukovacia atrakcia na Slovensku, s animačným programom pre deti
  • Profesionálne masáže – klasické masáže, masáže s lávovými kameňmi alebo tzv. bankovanie, ktoré má priaznivý vplyv na funkciu nervového systému
  • Občerstvenie v reštaurácii a bistre

Kúpele Nesvady majú otvorené po celý rok denne od 10:00 do 18:00 hodín. Dospelého hosťa vyjde jeden deň v kúpeľoch na 12 €, seniori, študenti a deti staršie ako 4 roky potom zaplatia 10 €.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Južné Slovensko

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet