Penzion Cosmopolitan

4,5/5
(Celkom 38 hodnotení)Skvelé
Banská Štiavnica, Slovenská republika (Zobraziť mapu)

Nezáväzný dopyt

Aktuálne nie je k dispozícii žiadna aktívna ponuka pre tento hotel. Nevadí! Radi Vám pošleme ponuku podobných hotelov v rovnakej lokalite. Stačí, keď vyplníte formulár nižšie a zašleme Vám ponuku.


Odoslaním žiadosti súhlasíte so spracováním Vašich vyššie uvedených kontaktných údajov v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov


Penzion Cosmopolitan

Penzion Cosmopolitan

Andreja Kmeťa 18, Banská Štiavnica
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Beta-car s.r.o. IČ: 34127224


+421 45 692 11 13

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Bezbariérovosť
Parkovanie

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

5/5 (Nikol T.) (Slovensko - Slovensko)

Pri pobyte sme mali len raňajky vo forme švédskych stolov, to nám vyhovovalo. Personal bol v pohode, tak ako celý hotel. Typy na výlet by sme odporučili Sklenené Teplice, múzeum, Kalvaria.

4/5 (Nina K.) (Slovensko - Slovensko)

Prostredie penziónu pekné - príroda a jazero hneď v okolí. Ubytovanie štandard, raňajky uspokojivé s rozmanitým výberom a hlavne do 10-tej hodiny. Jediné, čo nebolo a malo byť v cene - 1 hodina na vodnom bicykli a to kôli počasiu už odvolali plavčíka. Aj keď sa vyčasilo už nám nemal kto túto službu zabezpečiť. Čakala som od personálu nejakú kompenzáciu tejto služby, no len sa ospravedlnili, že už o týždeň im končí sezóna a zatvárajú.

5/5 (Eva K.) (Slovensko - Slovensko)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, dobré raňajky, príjemný personál. Popozerali sme všetky budovy, ktoré sme pred tým našli na internete. Navštívili sme zámky, múzeá, Betliar, kostoly a všetko čo práve neopravovali. My máme vo zvyku najprv si všetko vytlačiť, naštudovať a potom si to všetko v kľude popozeráme. Na Betliari sme už druhý krát. Krása, je čo pozerať. Ďakujeme.

5/5 (Marianna T.) (Slovensko - Slovensko)

S pobytom sme boli spokojní. Zodpovedal popisu. Prostredie hotela je príjemné a izby sú upravené tak, aby klientovi poskytovali dostatok komfortu. Celkový dojem je veľmi dobrý.

4,5   Skvelé 33 hodnotení

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet