Doprajte si pobyt v moravskej dedine Šatov, kde vás hneď prvý večer čaká neobmedzená konzumácia miestneho sudového vína. Tešte sa aj na chutnú polpenziu počas celej doby pobytu a syrovo-údeninový tanier k vínu. Na výlety si môžete vyraziť do Znojma alebo Národného parku Podyjí. Možností je plno.

O ubytovaní

Penzión Šatovské Lípy sa nachádza v tradičnej vinárskej obci Šatov na južnej Morave len kúsok od hraníc s Rakúskom (1,5 km). Okrem turistiky medzi vinohradmi alebo cyklistiky navštívte tiež krásny NP Podyjí (3 km) a centrum Znojma (11 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne zariadenej izbe s televíziou, chladničkou, skriňou, posedením, možnosťou prístelky, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii s dreveným nábytkom si vychutnáte raňajky (servírované či švédsky stôl) a trojchodové servírované večere. Samozrejmosťou je veľká vínna pivnica s lisovňou, kde si okrem zakúpenia miestneho vína môžete objednať riadenú degustáciu so sommelierom, a to vrátane občerstvenia.

Cestujete s deťmi?

Pre deti je v penzióne detský kútik aj ihrisko.

Penzion Šatovské Lípy

Penzion Šatovské Lípy

Šatov 329 , Šatov
Česká republika

+420 737 369 069

satovskelipy@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
33 km
Zastávka
50 m
Aquapark
33 km

Tipy na výlet

Kostol sv. Mikuláša

Kostol sv. MikulášaTip na výlet

Znojmo je krásne historické mesto, jednou z tunajších pamiatok je kostol sv. Mikuláša z 11. storočia. Po poškodení v 14. storočí bol kostol zrekonštruovaný, na druhej výstavbe sa podieľala aj slávna rodina Parlérov, zodpovedná za mnoho pamiatok v Česku. Z vnútornej výzdoby vyniká najmä baroková kazateľnica v podobe zemegule. Ak sa teda zaujímate aj o históriu či architektúru, nemali by ste si tento kostol nechať ujsť.

Rotunda sv. Kataríny
Rotunda sv. Kataríny
Radničná veža Znojmo
Radničná veža Znojmo
Znojemské podzemie
Znojemské podzemie