• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domáci maznáčik po dohovore s penziónom za 100 - 300 Kč/noc (podle velikosti)

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Penzión Šatovské Lípy vo vinárskej lokalite

Nadštandardne vybavený penzión Šatovské Lípy nájdete v tradičnej vinárskej obci v Šatove na južnej Morave neďaleko hraníc s Rakúskom. Penzión má strategickú polohu, takže sa môžete rozhodnúť, či si budete užívať výhody vinárskej oblasti, užijete si cyklistiku, alebo preskúmate krásy Národného parku Podyjí.

Ubytovanie zabezpečuje penzión v komfortne zariadených izbách s možnosťou prístelky, vlastným sociálnym zariadením, TV, WiFi a chladničkou.

V prízemí penziónu nájdete reštauráciu, kde si vychutnáte vskutku bohaté raňajky. Tešte sa na čerstvé sladké i slané pečivo, maslo, džem, med, salámu, šunku, syr, ovocie, zeleninu, kávu, čaj, minerálku i džús. Niektoré varianty tiež zahŕňajú večere. Kedykoľvek počas dňa si môžete dať čapované pivo priamo z tanku.

Víno potečie prúdom

Penzión má svoju vlastnú vínnu pivnicu s lisovňou a ochutnáte tu víno z produkcie penziónu, ale aj ostatných miestnych vinárov. Degustáciou vás prevedie skúsený sommeliér. Pri nižších teplotách si užijete tiež krásny kozub, ktorým sa pivnica vykuruje.

Hodnotenie od zákazníkov

Dobré (Luděk ?.)

Průměrné prostředí, objednaná degustace se nekonala, přihlásili jsme se sami, náhradou nabídnuty lahve vína. Snídaně bohaté, večeře jedno jídlo, když nechceš, tak neber, velké porce, chutné. Personál vstřícný. Navštivte Moravský sklípek, sousední Hnanice.

Vynikajúce (Marcela F.)

Spokojeni.

Dobré (Radovan O.)

Pokoj vypadal jinak, než na fotkách. Byl o dost menší a hned vedle postele u hlavy byla lednička. Obsluha nic moc. Byl tam mladý brigádník, který byl totálně zpomalený, zmatený a celkově zvláštní. Na štěstí tam neobsluhoval jenom on. Když jsme chtěli ledovou kávu, tak řekli, že ji nemají ale v nápojovém lístku byla a taktéž s vínem. V lístku měli cenu za rozlevaná vína ale obsluha nám řekla, že si musíme koupit láhev, která na to, že k danému penzionu náležel vinný sklípek, byla trochu drahá. Znova bych tam určitě nejel.