V Apartmánoch Emma si užijete skvelú dovolenku plnú zábavy a relaxácie. Ubytujete sa len 1,2 km od termálnych kúpeľov Podhájska, k odpočinku vám ale poslúži aj vírivka priamo v apartmánovom dome. Navyše budete mať k dispozícii zimnú záhradu s biliardom, šípkami a grilom a deti sa skvele vyhrajú na záhradnom ihrisku s trampolínou a preliezkami.

O ubytovaní

Apartmány Emma nájdete v populárnom kúpeľnom mestečku Podhájska. Okrem miestnych termálnych a rímskych kúpeľov, ktoré budete mať od ubytovania len asi štvrťhodinku pešo, nájdete v okolí aj celý rad ďalších zaujímavých výletných cieľov.

Prechádzkou sa dostanete do prírodnej rezervácie Žitavský luh (9 km), kde v súčasnosti žije viac ako 100 druhov vtákov. Na ich pozorovanie slúži drevená rozhľadňa a prejsť si môžete aj 3,5 km dlhý náučný chodník. Ak sa zaujímate o históriu, vydajte sa ku zrúcanine kláštora Mariánska Čeľaď (4 km), v ktorého chodbách žili mníchsi Rádu svätého Pavla Prvého Pustovníka takmer tristo rokov. Za návštevu stojí aj Dom ľudového bývania Veľké Lovce (7,5 km), kde sa môžete pozrieť, ako sa v tejto oblasti žilo pred viac ako 100 rokmi.

Výlet na bicykli si urobte napríklad do Arboréta Mlyňany (31,8 km), ktoré bolo založené v roku 1892 a na ploche cca 60 ha tu rastie približne 2 300 druhov domácich i cudzokrajných drevín. Okrem krásnych stromov tu uvidíte aj romantický kaštieľ z 19. storočia. V dojazdovej vzdialenosti na vás čaká tiež Soľná jaskyňa v Starom Tekove (23,6 km), ktorej návšteva je vhodná najmä pre osoby s dýchacími, kožnými a inými zdravotnými problémami.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v moderných, útulných apartmánoch s klimatizáciou. Každý apartmán má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a vstup na vonkajšiu terasu s posedením. Vždy budete mať tiež k dispozícii WiFi pripojenie. Všetko vybavenie ako postele, matrace a skrine je úplne nové!

Štúdio 1 je jednoizbový apartmán s vybavenou kuchynkou, jedálenským stolom, manželskou posteľou a rozkladacím gaučom, ktorý je možné využiť ako prístelku pre 2 deti alebo 1 dospelého. Zábavu zaistí plochá televízia.

Štúdio 2 je takmer totožne vybavené ako Studio 1, opäť sa dočkáte manželskej postele, rozkladacieho gauča, plne vybaveného kuchynského kúta, jedálenského stola aj televízie.

Rodinný apartmán je vhodný pre väčšie skupiny, skladá sa totiž z 2 samostatných spální a vybavenej kuchyne. V prvej spálni nájdete manželskú posteľ, rozkladaciu pohovku a televíziu, druhá spálňa je o trochu väčšia a okrem dvojlôžka a rozkladacieho gauča je tu navyše ešte rozkladacie kreslo. Plochá televízia nesmie chýbať. Celkovo je apartmán vhodný až pre 11 osôb, na prístelkách sa ale komfortne vyspia skôr deti ako dospelí.

Na čom si pochutnáte?

V apartmáne budete mať k dispozícii plne vybavenú kuchyňu, svoje kulinárske zručnosti môžete preveriť aj v zimnej záhrade s grilom a kotlíkom.

Kde budete relaxovať?

Zaslúžený oddych si vychutnáte už priamo v apartmánovom dome, kde na vás čaká horúca vírivka s bublinkovou masážou. Vynechať, samozrejme, nesmiete návštevu termálnych kúpeľov. V Rímskych kúpeľoch (1,6 km) sa budete cítiť ako v antike, nájdete tu sedací termálny bazén, vírivku, relaxačné kúpele, sauny (bylinková, soľná, slovenská, fínska), odpočinkovú miestnosť , masáže, kozmetiku a pedikúru. Zlatým klincom sú potom termálne kúpele Podhájska (1,2 km), kde na vás čaká:

  • Vnútorný bazénový svet: rekreačný bazén, integrovaný vírivý bazén, vírivý bazén, detský bazén, turecký bazén
  • Vonkajšie bazénový svet: relaxačný termálny bazén, 2 detské termálne bazény, 2 ochladzovacie bazény, sedací termálny bazén, Kneippov chodník, slovenská sauna
  • Tobogany: Wide Slide (18,5 m), Windigo (59 m), Space Hole (42 m), Black Hole + Turbolance (75 m)
  • Saunový svet: fínska sauna, bio sauna, soľná inhalácia, bylinková inhalácia, ochladzovací kúpeľ, bazén „Vodné peklo“, morská sprcha, tropická sprcha, tepidárium, ľadopád, ľadové vedro odvahy
  • Masáže

Cestujete s deťmi?

Deti sa vyšantia na vonkajšom ihrisku s trampolínou, šmykľavkou, hojdačkou a preliezkami. Pre ich pohodlie je navyše v apartmánovom dome na zapožičanie detská postieľka a vysoká stolička.

Niečo naviac

V zimnej záhrade na vás okrem kotlíka a grilu čaká aj zábavné vyžitie - môžete si zahrať biliard, zahádzať šípky alebo sa zabaviť sledovaním obľúbenej relácie na širokouhlej televízii.

Apartmány Emma

Apartmány Emma

Za humnami 395/70 , Podhájska
Slovenská republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Detské ihrisko
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,2 km
Zastávka
0,8 km

Tipy na výlet

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko PodhájskaTip na výlet

Areál kúpeľov sa rozprestiera na 12 ha. Nájdete tu niekoľko bazénov s termálnou vodou - sedací, ochladzovací aj detský bazén. Ďalej tiež tobogany, športové ihriská a veľa atrakcií. Voda v kúpeľoch sa často porovnáva s vodou z Mŕtveho mora. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné ochorenia, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol tisícom návštevníkom.V tomto areáli nájdete aj Wellness centrum Aquamarín s 9 bazénmi a množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie aj vnútorné bazény a bohaté wellness).

Viac informácií
Rímske kúpele v Podhájskej
Rímske kúpele v Podhájskej
Podhájska
Podhájska
Levický hrad
Levický hrad