Priamo pri priehrade Sĺňava si užijete komfortný pobyt v Hoteli Korekt ***. Na svoje si prídu milovníci vodných športov a k dispozícii sú aj tenisové kurty a biliard. Počas celého pobytu môžete neobmedzene využívať vonkajšie bazény. Až dve deti majú pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Korekt *** leží hneď pri vodnej nádrži Sĺňava neďaleko obľúbeného kúpeľného mesta Piešťany. Okrem relaxu v kúpeľoch si užite prechádzky po (nielen kúpeľných) pamiatkach mesta, množstvo turistických chodníkov, napríklad k Červenej veži (2,1 km) alebo do Vily Bacchus (4,8 km). Nevynechajte ani Balneologické múzeum (3,3 km). Športového vyžitia je tu tiež požehnane, zájdite si napríklad zahrať tenis (200 m), na korčule na inline dráhu (200 m), na vodné športy (200 m) alebo na bowling (500 m). Zalyžovať si v zime zájdite do Ski Bezovec cca 21 km od hotela.

Kde budete spať?

Hotel poskytuje ubytovanie v novo zrekonštruovaných apartmánových izbách s balkónom. Izby sa skladajú z obývacej izby a spálne s veľkou kúpeľňou. Súčasťou vybavenia je TV, chladnička, fén a trezor.

Na čom si pochutnáte?

Vychutnajte si polpenziu v hotelovej reštaurácii a zapite ju osviežujúcim drinkom na letnej terase pri príjemnom osvetlení až do neskorých večerných hodín.

Kde budete relaxovať?

Hostia môžu neobmedzene využívať vonkajší bazén (18 m x 5,5 m) s detským bazénom (4,5 m x 4,5 m) s vodou s teplotou 23 - 27 °C. Pri bazéne sú k dispozícii lehátka a slnečníky zdarma.

Niečo naviac

Hotel má tri vlastné antukové kurty, na ktorých si hoteloví hostia môžu zahrať tenis za zvýhodnenú cenu. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko a veľká trávnatá plocha ideálna na volejbal, bedminton a futbal.

Hotel Korekt ***

Odborárska 4114 , Banka
Slovenská republika

+421 903 715 811

recepcia@hotelkorekt.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik (iba do 6 kg) za poplatok 6 €/noc po dohode s recepciou
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie zadarmo

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
3 km
Zástavka
0,9 km

Tipy na výlet

Kúpele Piešťany Tip na výlet

Storočiami overené kúpele v Piešťanoch sú dnes známe po celom svete. Ich minerálna termálna voda s unikátnym sírnym liečivým bahnom tvorí jednu z blahodárnych zložiek procedúr. Nadmieru účinné sú tiež pokrokové metódy liečby reumatizmu, pohybového aparátu a nervového systému pomocou procedúr. Kúpele naviac ležia v tichej oblasti na rieke Váh, ktorá je ako stvorená na relax a načerpanie novej energie do života.

Aké procedúry si v Piešťanoch užijete?

  • bahenné zábaly - pomáhajú pri zmenšení opuchoch kĺbov, znižuje napätie svalov a zlepšuje tiež vyživovanie chrupaviek, spojivových tkanín i medzistavcových platničiek,
  • balneoterapiu - blahodarné kúpele v termálnej vode,
  • bahnisko - bazénový kúpeľ s tradičným sírnym bahnom z Piešťan na dne, kde je najlepšie sa prechádzať, stáť alebo len tak sedieť a užívať si pohodu,
  • zrkadlisko - bazénový kúpeľ v termálnej sírovej vode, kde budete ponorený až po ramená,
  • plynový suchý uhličitý kúpeľ, vodné streky, uhličitý vaňový kúpeľ, magnetoterapiu a mnohé ďalšie.
Viac informácií
Piešťany
Dom umenia Piešťany
Čachtický hrad