Hotel Korekt ***

Hotel Korekt ***

Odborárska 4114, Banka
Slovenská republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hollý Milan IČ: 30096308


+421 903 715 811

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 6 €/noc - (do 6 kg)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Minibar
Fén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,8 km
Zastávka
0,9 km
Aquapark
31,8 km
Zjazdovka
21 km

O ubytovaní

Hotel Korekt *** sa nachádza pri vodnej nádrži Sĺňava v blízkosti obľúbeného kúpeľného mesta Piešťany. Okrem relaxu v kúpeľoch si tu užijete prechádzky po (nielen kúpeľných) pamiatkach mesta, množstvo turistických chodníkov a množstvo športových aktivít. Zahrajte si bowling, tenis, korčuľujte sa na dráhe alebo vyskúšajte vodné športy na priehrade Sĺňava (150 m).

V Piešťanoch vyskúšajte termálne kúpele (2,8 km) a prejdite sa po krásnom kúpeľnom parku alebo po kolonáde. Pozrite si Fontánu štyroch prezidentov (2,4 km), prejdite cez Kolonádový most (2,5 km) a pozrite si Sochu Lámača barlí. Nenechajte si ujsť Balneologické múzeum (2,8 km) s expozíciami venovanými histórii mesta, dejinám kúpeľníctva a slovenským minerálnym vodám. Celý výlet môžete spojiť s ochutnávkou minerálnej vody, ktorá vyviera v Piešťanoch.

Na dlhší výlet sa vyberte do malej krasovej jaskyne Čertova pec (9,1 km) alebo k zrúcanine hradu Tematín (22,3 km). Navštíviť môžete aj Čachtický hrad (22,9 km), kde žila neslávne známa grófka Bathory, alebo Smolenický zámok (41 km), ktorého výstavba sa skončila v roku 1953, čím sa stal najmladším hradom v bývalom Československu.

Za zimnou lyžovačkou sa vyberte do Lyžiarskeho strediska Bezovec vzdialeného asi 21 km od hotela. K dispozícii budete mať 6 zjazdoviek rôznych stupňov náročnosti, stredisko je vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov a snowboardistov. Vyskúšať môžete aj Ski centrum Kálnica Piesky (29 km), kde sa lyžuje nielen na snehu, ale vďaka kvalitnej tráve aj na tráve.

Kde budete spať?

Hotel poskytuje ubytovanie v nedávno zrekonštruovaných apartmánových izbách s balkónom, z ktorého sa pokocháte výhľadom na bazén alebo rekreačný park. Apartmány sa skladajú z obývačky, spálne a veľkej kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V spálni nájdete manželskú posteľ kráľovských rozmerov, v obývacej časti potom rozkladaciu pohovku, ktorá poslúži ako prístelka pre 2 osoby. Súčasťou vybavenia je aj TV, chladnička, fén a trezor.

Na čom si pochutnáte?

Pochutnáte si v hotelovej reštaurácii, kde sa servírujú pokrmy slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Vyskúšať môžete tiež špeciality z grilu a pravú dovolenkovú atmosféru zaistí osviežujúci drink na letnej terase pri príjemnom osvetlení až do neskorých večerných hodín.

Kde budete relaxovať?

V letných mesiacoch si celá rodina užije skvelé chvíle vo vonkajšom bazéne (18 mx5,5 m) s detským bazénom (4,5 mx4,5 m) a teplotou vody 23 - 27 °C. Pri bazéne sú k dispozícii ležadlá a slnečníky na relaxáciu.

Cestujete s deťmi?

Deti sa zabavia nielen v detskom bazéne, ale aj na vonkajšom ihrisku s preliezačkami a trampolínou.

Niečo naviac

Hotel má 3 súkromné antukové kurty, kde si hostia môžu zahrať tenis za zvýhodnenú cenu. K dispozícii je aj veľká trávnatá plocha ideálna na volejbal, bedminton a futbal.